^

Apple przygotował promocję na aplikacje iOS

Przemysław Marczyński

8 sierpnia 2014

Productivepromo

Promocja w iTunes. Nie jesteście zdziwieni tym faktem, mam nadzieję? Nie minął nawet miesiąc od rabatów jakie Apple przygotowało w App Store na programy pod OS X. Wtedy wspomniałem, że promocja na programy pod iOS to tylko kwestia czasu. I proszę, oto promowany przez Apple zestaw aplikacji. Tym razem wspieramy produktywność na iPhonie i iPadzie.

Zestaw aplikacji skłania do użycia karty kredytowej. Takich tytułów jak Launch Center Pro, Clear, MindNode czy Writer Pro nie trzeba chyba przedstawiać. Przeceny sięgają nawet 60% warto zatem zerknąć do sklepu. Ja długo polowałem na MindNode, bo wersję na OS X używam z przyjemnością do porządkowania myśli.

Czyli akcje rabatowe na programy wchodzą do zwykłego kalendarza działań marketingowych Apple. Czy to dobrze? Dawno, dawno temu miałem o tym pewne przemyślenia. Tym czasem cieszmy się z oszczędności. Będzie można je wydać na inne programy 😉

Akcja promocyjna w iTunes – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy