^

Promocja w App Store na "twórcze" programy

Przemysław Marczyński

20 lipca 2014

AppStorepromocja

Gdy wejdziecie do sklepu Apple z aplikacjami (Jabłko w lewym rogu ekranu / App Store…) natychmiast zobaczymy banner informujący o przecenie na wybrane programy dla artystów/twórców. Przecena sięga 50%, a same aplikacje to prawdziwe perełki. Jeśli zajmujesz się grafiką zainteresuje Cię z pewnością Pixelmator. Autorzy tekstów muszą koniecznie zaopatrzyć się w doskonałego Scrivener’a. Nie pogardzicie też zapewne aplikacją – Writer Pro. Jest również coś dla amatorów-muzyków Sound Studio i reżyserów – iStopMotion. Warto rzucić okiem co znajduje się promowanej sekcji na głównej stronie sklepu. Są tam bardzo dobre narzędzia.

Akcja jest ciekawa nie tylko ze względu na samą obniżkę cen na programy. Chyba pierwszy raz pod skrzydłami Apple odbywa się masowa przecena na programy. Cała akcja jest wyróżniona w sklepie i otrzymała swoją specjalną sekcję „Explore your creativity”. Jeśli w Apple powiedzieli „tak” na taką akcję to jestem pewien, że podobne promocje będą organizowane częściej.  A Państwu życzę udanych zakupów. 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy