^

Świetna aplikacja do tworzenia witryn za darmo

Przemysław Marczyński

29 lipca 2014

Screenshot
Softpress Systems wydał dziś siódmą wersję bardzo cenionego programu do tworzenia stron internetowych – Freeway. O samej aplikacji przyjdzie mam nadzieję czas napisać coś więcej bo jest warta uwagi. Chciałem jednak uwypuklić informację, która pojawiła się w cieniu tej premiery. Do dziś aplikacja ta funkcjonowała w dwóch wersjach „Pro” oraz „Express”. Llinia „Express” kończy swój żywot i nie będzie już rozwijana. Autorzy zamykają projekt bardzo miłym gestem – udostępniając za darmo Freeway 6 Express.
freeway6express.png
Mimo dużych ograniczeń w stosunku do swojego profesjonalnego brata program pozostaje świetnym narzędziem do tworzenia witryn internetowych. W prosty sposób możemy budować układ strony, dodawać grafikę, menu, tekstu oraz elementów nawigacji. O możliwościach programu przeczytacie (po angielsku) w stu stronicowym przewodniku – klik
Macie w planach zbudowanie witryny internetowej? Koniecznie pobierzcie Freeway 6 Express. Będziecie zadowoleni, chociaż w pierwszym kontakcie może Was przytłoczyć wygląd interfejsu (pamiętajcie o przeczytaniu przewodnika). Jego możliwości są wystarczające do stworzenia całkiem zgrabnej strony.
Witryna Freeway Express – http://www.softpress.com/freeway-express/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Michał Pirat

  Czy ktoś się orientuje czy trzeba podać jakiś klucz licencyjny? Pobrałem appkę za darmo (dzięki Przemek) i pokazuje mi się reklama że mogę kupić to samo za 50$ 😀

  • pemmax

   Nic nie trzeba. Bez klucza licencyjnego nie masz wsparcia technicznego. Ot wszystko.

  • Marucins

   Joomla za trudna?