^

Wsiąść do Pociągu: Europa – za darmo

Przemysław Marczyński

15 listopada 2012

Tickettoride

 Chyba już się Wam zwierzałem, że lubię gry planszowe? Ale nie mam pewności, czy mówiłem, że ostatnimi czasy kupuję edycje ulubionych planszówek w wersji na iOS. Coraz bardziej doceniam cyfrowe wersje tego typu rozgrywki i chyba zbiorę się do napisania dłuższego wywodu w tym temacie. Dziś mam inną wiadomość, za to bardzo interesującą. Wyśmienita gra Ticket to Ride: Europa (Wsiąść do Pociągu: Europa) jest za darmo przez bardzo ograniczony czas (niedziela – 18.11.12).

Bileteuropa

Rozgrywka polega na zbudowaniu tras łączących wylosowane przez nas miasta. Musimy podejmować decyzje którą drogę wybrać, a przy okazji skutecznie zablokować przeciwnika. Pełną instrukcję gry znajdziecie pod tym adresem.

Uwierzcie mi, zakochacie się w tej rozgrywce. Lubię ją nie mniej niż Carcassone. Zarówno pod względem graficznym jest majstersztykiem, jak również miodności rozgrywki. Siadając do „Wsiąść do pociągu…” będziecie musieli wykazać się strategią i mieć trochę szczęścia w kartach. Do tego możliwość gry poprzez Game Center skutecznie podnosi grywalność tej pozycji. Bierzecie, nie będziecie zawiedzeni!

Jest również wersja gry dla iPad’a (6 Euro). Rozgrywka znacznie wygodniejsza niż na iPhonie (chociaż od powiedzenia złego słowa o tym interfejsie jest bardzo, bardzo daleki). Jeśli zatem spodoba się Wam rola potentata kolejowego w kieszonkowej edycji, może skusicie się na tablet – klik

Ticket to Ride: Europa w iTunes – kliknij
Witryna gry – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy