^

Ostatnie dni promocji Creative Cloud od Adobe

Przemysław Marczyński

26 sierpnia 2012

AdobeCreativeCloud

Adobe ciężko pracuje nad tym, żeby przekonać nas do swojego modelu sprzedaży aplikacji – Creative Cloud. W ostatnich tygodniach do zestawu zawitał Lightroom, zaawansowane narzędzie do retuszu zdjęć. Pojawiają się również nowe usługi w cyfrowej chmurze, a kolejne aplikacje zaczynają zbliżać się do wersji finalnych. Warto wspomnieć o prostym narzędziu do budowania witryn internetowych Muse, który otrzymał możliwość tworzenia formularzy kontaktowych oraz zestaw narzędzi do precyzyjnej kontroli projektowania witryn. Kolejna aktualizacja dotknęła Adobe Edge służący do tworzenia animacji internetowych. Jeśli chodzi o ciekawe usługi, które pojawiły się po premierze Adobe CC, to odnotowuję Adobe Story. Rozwiązanie bolączek tworzących dokumenty wymagające kooperacji. Miła niespodzianka.

AdobeStoryProjects

O moich wrażeniach z pracy w Chmurze Adobe móżecie przeczytać pod tym linkiem. Wpis powoli traci swoją świeżość ale najważniejsze elementy pakietu pozostają bez zmian. Ja jednak chciałem Wam przypomnieć, że do ostatniego dnia sierpnia możecie kupić pakiet z 40% rabatem jeśli wcześniej korzystaliście z wersji CS3 i nowszych. Jest nad czym dumać, jeśli w pracy używacie narzędzi Adobe. 

Promocja na Creative Cloud – czytaj
O usłudze Creative Cloud – czytaj 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy