^

Nowa paczka aplikacji Productive Macs

Przemysław Marczyński

4 czerwca 2012

Productive Macs

O sile systemu świadczą jego aplikacje. Szczególnie te należące do grupy Produktywność. Warto rzucić okiem na paczkę promocyjną przygotowaną przez Productive Macs. Znajdziemy tu 8 aplikacji w tym 5 to bezkonkurencyjne narzędzia, które osobiście używam i mogę gorąco polecić.

RapidWeaver – chociaż bezpośrednio nie należy do grona Produktywnych aplikacji, cieszy jego obecność w tym zestawieniu. Jest to bowiem edytor witryn internetowych, które stworzymy w bardzo szybki sposób przy pomocy szablonów i wtyczek. Pozycja obowiązkowa dla chcących stworzyć dobrze wyglądającą stronę, a bojących się podjąć rękawicę – czytaj więcej o programie.

DEVONthink Personal – pojawia się często w paczkach ale nie ujmuje to możliwością tej aplikacji. Program służy do katalogowania i gromadzenia danych. Mój osobisty faworyt i koło napędowe pozwalające ogarnąć mi wszelkiej maści dane. Zresztą nie chcę się powtarzać, bo pisałem o tym wielokrotnie – czytaj więcej o programie.

Printopia – mała aplikacja pozwalająca w prosty sposób drukować/przesyłać pliki z iOS na nasz komputer/drukarkę. Działa rewelacyjnie, co pozwoliłem sobie podkreślić w recenzji tej aplikacji w jednym z numerów iMagazine.

MailTags 3 doskonała wtyczka do programu pocztowego Mail. Możliwość dodawania tagów i notatek d wiadomości. Do tego kolorowanie, dodawanie do projektów i współpraca z planowaniem zadań w iCalu. To wszystko będziecie mieć dzięki tej wtyczce. O starszej wersji programu przeczytacie tutaj.

Voila – tworzenie zrzutów ekranu, edycja i tworzenie posegregowanej biblioteki obrazków. Świetne narzędzie dla wszystkich, którzy zapisują obrazki ze swojego biurka komputerowego. Polecam – klik

Ciekawą propozycją jest na pewno MacJournal, którego osobiście nie używam wiem jednak, że spore grono osób ceni sobie tą aplikację. Dostaniemy do zestawu również program do łatwego tagowania danych (HoudahSpot) oraz szybki dostęp do ostatnio używanych plików (Trickster).

Paczka w mojej ocenie bardzo dobra, chociaż skierowana bardziej dla nowych użytkowników komputerów. Wiele z tych programów było już w rozmaitych zestawach promocyjnych co nie umniejsza ich wielkości. 

Kup paczkę Productive Macs – kliknij 
Promocja trwa od 04.06 do 18.06
Kupując przez ten link wesprzesz finansowo blog. Dzięki wielkie za wsparcie!

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Tom

  Ok. Nie bardzo rozumiem w czym problem. Dostałem spam i podrzucam go Tobie. Kolejna strona wyleci z zakładek. Taki na przykład mackozer.pl ostatnio jest w ogóle „od czapki”. Trochę się dzieje w makowym światku, a tu proszę – 90% wpisów jest o śmieciach na IPhona. I do tego ten dopisek – „bloger technologiczny”. Bitch, please!. Cieszy mnie, że Twoja skromna osoba nie przypisuje sobie tego typu bzdurek w opisie funkcji 🙂 Wniosek jest jeden: jeżeli chcesz być na czasie – używaj anglojęzycznych stron tematycznych 😉
  Ze świątecznymi pozdrowieniami,
  Stały Czytelnik

  • Przemek Marczyński

   @Tom problem w tym, że nie czytasz MM uważnie. O MuPromo było już napisane zanim umieściłeś wpis.