^

Paczka dla freelancera, tja… dla każdego

Przemysław Marczyński

20 czerwca 2011

FreelanceMacAppBundle

Gadanie. Ten zestaw aplikacji jest dla każdego i jeśli nie macie programów, które wchodzą w jego skład, to na prawdę nie wiem co tu jeszcze robicie. Zestaw nad wyraz dobry i wart wydania 49 dolarów szczególnie, że w jego skład wchodzą takie perełki jak: 1Password, Billings, TextExpander, LittleSnapper, WriteRoom czy Alarms. Wypowiedziałem nazwy aplikacji na jednym oddechu, a trudna to sztuka, bo wspomnaine produkcje robią na mnie wrażenie i są częstymi gośćmi w moim Docku. Nawet nie wiem czy jest sens wspominać coś więcej bo nazwy same mówią za siebie. Dobrze, tak na szybko…

1Password – wyśmienity menedżer haseł integrujący się z przeglądarką. Ja bez niego jak bez ręki.

Billings – prowadzenie finansów z monitoringiem poświęconego czasu na projekt. świetna produkcja – więcej

TetxExpander – przyspiesza wprowadzanie tekstów. Wystarczy zdefiniować krótki ciąg znaków, aby po jego wpisaniu ukazało się całe zdanie czy sentencja. Mój codzienny przyjaciel w pracy.

LittleSnapper – rób zrzuty ekranu i zarządzaj nimi w wygodnej bibliotece. Polecam – kliknij

WriteRoom – wyjątkowy edytor tekstu. Używam go, kiedy inne sprawy mnie rozpraszają.

Do tego zestawu dochodzą jeszcze Arq narzędzie do archiwizacji oraz Radium do odsłuchu radia w sieci. Daje to razem 8 ślicznych narzędzi dla każdego wymagającego użytkownika.

Paczka kosztuje 49 i będzie obecna jeszcze przez 10 dni. Mówię poważnie, warta jest swojej ceny.

Witryna paczki promocyjnej – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy