^

Maktura – kod rabatowy 50%

Makturataniej

Było dość cicho o Makturze, aplikacji na Maka do fakturowania. Słyszałem, że ekipa Macoscope pracuje mocno nad innymi projektami i widać było, że projekt Maktura zwolnił tempa (dobrze, ostatnia funkcja integracji z iCalem jest w porządku, ale chcemy więcej ;-). Coś jednak chyba drgnie w temacie, bo właśnie wykopałem e-mail przyjemniej treści – 100 złotych zniżki na Makturę.

Każdy z posiadających licencję na ten program otrzymał zapewne wiadomość tej treści. Więc jeśli poszukujecie programu do wystawiania faktur na Maku, to koniecznie rozejrzyjcie się wśród znajomych, czy kod rabatowy nie zalega u nich w poczcie internetowej. Dzięki niemu program kupicie za 99,50 złotych netto. Kod jest ważny do 7 czerwca 2011 roku.

Mam nadzieję, że jest to początek akcji promocyjnej programu i już wkrótce zobaczymy nowe funkcje i możliwości Maktury. Zobaczymy…

Mój kod z upustem rozdam wśród komentujących ten wpis do godziny 00:00. Jutro więc będziecie mogli wybrać się na zakupy

HA! Zostałem wkręcony. Widzę, że wszyscy mają ten sam kod, więc nie ma co się roztkliwiać w uczciwe rozdawnictwo. Proszę bardzo. Poniżej znajdziecie rabatowe hasło:

M4KTUR4PR0M0

Witryna programu Maktura – http://maktura.pl/

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. Zielony

  Ja niestety zawiodłem się na Makturze. Na początku wystarczało mi dodawanie faktur sprzedażowych, ale czekałem na zwiększenie funkcjonalności o prowadzenie pełnej KPiR. Niestety nie doczekałem się tego i przeszedłem na jeden z popularnych serwisów oferujących KPiR przez www (serwis na literę w), bardzo polecam!

 2. Yanashek

  Ja używam ale wciąż brakuje mozliwosci wystawiania faktur w walutach… a autorzy mówili o końucu ubiegłego roku… Szkoda…

 3. robin

  Najbardziej w Makturze zaskoczyło mnie licencjonowanie. Licencja jest przypisana do NIP i pomysł ten jest bardzo fajny, bo nie ogranicza nas do liczby stanowisk, ale niestety licencja jest niezbywalna! Nie można odsprzedać legalnie programu. Nawet pakiety Adobe za 13000 można bez problemu, ale Maktury niestety nie ;(.

 4. nickname777

  Witam,
  A czy ktoś zna może jakiś darmowy program do wystawia rachunków ryczałtowych bez VAT na MAC OS??
  Z góry dziękuję

  • Przemysław Marczyński

   Nie ma niestety. Może jakaś usługa serwisu internetowego daje takie możliwości.