^

Maktura – pierwsze obrazki

makturaa.png

Doczekaliśmy się! Za chwilkę pojawi się finalna wersja programu do wystawiania faktur na Macu – Maktura. Na stronie aplikacji trwa odliczanie. Punkt 20:00 użytkownicy komputerów Apple będą mogli cieszyć się rachunkami na swoich komputerach. A jest sporo nowego… tego co potrzebne. W dalszej części wiadomości zobaczycie obrazki, które przedstawiają nowe możliwości.

maktura.png

maktura2.png

maktra3.png

maktura4.png

Wkrótce otrzymacie więcej informacji o programie. Nie zabraknie też konkursu z licencją do programu w tle. Czekamy do godziny 20:00!

Witryna programu Maktura – http://maktura.pl

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (7)
L

7 komentarzy

 1. grafmarr

  Cieszy wiadomość, że powstał wreszcie polski program do fakturowania. Mam nadzieję, że tylko na tym się nie skończy.

 2. MACiek

  … przyznam, że cena 199,- zł netto +VAT zaskoczyła mnie NEGATYWNIE 🙁
  Program ciekawy i ładny ale cena nie nasze warunki 🙁
  30% rabat dla beta-testerów też nie powala 🙁

 3. SebaSonido

  A gdzie ów wspomniany konkurs? 😉

 4. P. Marczyński

  @SebaSonido nie wszystko naraz;-) Zdradzę tylko, że będzie to rabat 20% na aplikację.
  Trudno tu dyskutować o cenie, za drogi/za tani. W krajach, gdzie Maki są bardziej popularne trzeba mieć świadomość, że taki program jak Maktura sprzedawał by się na pęczki dlatego autorzy mogą sobie pozwolić na niższą cenę. A u nas? Wejście na ten rynek aplikacji to jak wstąpienie na pole minowe. Czy program utrzyma autorów? Czy pozwoli im godnie żyć i skupić się nad nowymi wersjami i aplikacjami? W moim odczuciu Panowie z Macoscope podjęli się trudnej sztuki. Spełnili jednak moje marzenie. Doczekałem chwili, gdy program naszych rodaków zagościł na Maki, program, którego chciałbym używać.

 5. Peti

  Przecież to nie jest pierwszy program do fakturowania na Maka!? Mamy od dłuższego czasu FAQTa (www.faqt.pl) – do tego jest 2 razy tańszy. Nie bardzo rozumiem o co ten szum na wszystkich blogach.

 6. P. Marczyński

  Maktura to natywny program Mac OS X. FAQT to dziecko bazy danych FileMaker. O funkcjonalności tych rozwiązań nie ma co dyskutować. W moim odczuciu Maktura bije na głowę FAQT.