^

Adobe udostępnia darmowe wideo-kursy

Mobiliusz

Adobe rusza z promocją swojego nowego dziecka – Pakietu CS 5.5. Nie dość, że już dzisiaj w Warszawie będziecie mogli spotkać znane twarze świata graficznego to od wczoraj ruszył nowy projekt – Mobilusz. Pod adresem http://www.mobiliusz.pl/ możecie zapoznać się z materiałami wideo przygotowanymi specjalnie pod kątem wykorzystania Adobe Creative Suite 5.5 dla platform: Android, iOS i Blackberry Tablet OS. Kursy powinny zainteresować szczególnie początkujących programistów oraz tych, którzy zastanawiają się, czy płatna aktualizacja do najnowszej wersji produktu Adobe warta jest wydania pieniędzy.

Adobe zapowiada również konkursy w których będą czekać na was ciekawe nagrody. Już teraz Maciek Budzich zaprasza na konkurs, gdzie do wygrania czeka Tablet Samsunga. Jak podaje informacja prasowa niespodzianki pojawią się także u: Grzegorza Marczaka (antyweb.pl), Artura Kurasińskiego (AK74.pl), Pawła Lipca (webfan.pl) oraz Piotra Peszko (blog.2edu.pl). Wkrótce Czytelnicy MM również będą mogli otrzymać prezent od Adobe. Mogę powiedzieć tylko, że będziecie zadowoleni (ja na pewno bym był;-)).

Z faktu, że nasz rynek wciąż ma przestrzeń dla nowych i ambitnych twórców na urządzenia mobilne, jestem przekonany, że taka inicjatywa jest strzałem w dziesiątkę. Nie dość, że pokazuje walory sprzedawanego produktu, to dodatkowo niesie pierwiastki edukacyjne. Takie akcje lubię. Niech nam zdolni programiści rosną.

Witryna darmowych kursów od Adobe – http://www.mobiliusz.pl/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy