^

Adobe Creative Suite 5 Evolution Tour w Warszawie

ADOBE CREATIVE SUITE 5 EVOLUTION TOUR w Warszawie

Niech mnie! Terry White w Warszawie! Oddech, oddech, oddech…. zacznijmy od początku…

Adobe tak ma, że po wydaniu nowej wersji oprogramowania grupka znakomitych celebrytów rusza w świat pokazując jakie najdziksze cuda potrafią wykonać dzięki nowym funkcjom. Akcja ma wymiar międzynarodowy. Odwiedzają Londyn, Amsterdam, Moskwę, Paryż i inne miasta europy. Trafiają także do Warszawy, gdzie będzie można obejrzeć tych najlepszych z najlepszych w akcji. Na scenie staną Jason Levine, Greg Rewis, Paul Trani i Terry White. Każdy z nich to wybitny znawca tematu. Szczególną sympatią darzę pana Terrego Whitea, który ma w swoim portfolio chyba wszystko, co „magik” od Adobe mieć powinien. Prowadzi ciekawy blog, robi świetne zdjęcia, tworzy podcasty, pisze artykuły do czasopism i podobno jest niesamowitym mówcą! Dlatego musicie koniecznie wybierać się na tą konferencję. Ten człowiek to pewność, że impreza będzie udana, a wasz czas nie będzie zmarnowany.

Jak będzie wyglądać spotkanie:

9.30–10.30 Rejestracja gości, poranna kawa i wizyty na stoiskach partnerów
10.30–10.40 Powitanie
10.40–11.00 Rafał Maciejewicz — co nowego w CS5.5 i dlaczego?
11.00–11.45 Terry White — najważniejsze funkcje programów PS CS5.1, AI CS5 oraz ID CS5
11.45–12.45 Jason Levine — najważniejsze funkcje programów PS CS5.5, PR CS5.5, AE CS5.5, AU CS5.5 oraz innowacje dotyczące wydajności i środowiska pracy
12.45–14.00 Przerwa na lunch
14.00–15.00 Greg Rewis — najważniejsze funkcje oraz innowacje dotyczące projektowania i opracowywania zgodnych ze standardami witryn oraz aplikacji do telefonów komórkowych, komputerów stacjonarnych i tabletów
15.00–15.45 Paul Trani — najważniejsze funkcje oraz innowacje dotyczące opracowywania materiałów i aplikacji za pomocą rozwiązań AIR, FL CS5.5, HMTL5 i FB CS5.5.
15.45–16.00 Przerwa kawowa
16.00–16.10 Sesja pytań i odpowiedzi
16.10–16.20 Losowanie nagród

Jedynym wymogiem udziału w konferencja Adobe CS5 Evolution Tour jest rejestracja. Nie ponosicie żadnych kosztów.

Data: 19 maja (czwartek)
Godzina rozpoczęcia: 9:30
Lokalizacja: Multikino Złote Tarasy (Warszawa – ul. Złota 59)

PS. Jestem podirytowany! Dlaczego najfajniejsze imprezy pojawiają się w roku, w którym jestem uziemiony! Zróbcie coś dla mnie. Pojedźcie, zróbcie zdjęcia, nagrajcie Terrego i podeślijcie mi sprawozdanie. Zawsze chciałem zobaczyć go na żywo… ehhh. Z góry dziękuję!

Witryna Adobe Creative Suite 5 Evolution Tour – kliknij
Strona rejestracji –  kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (9)
L

9 komentarzy

 1. RzoG

  OK. 🙂

 2. korek

  Postaram się 🙂

 3. Filip

  Doszukał się ktoś może informacji gdzie dokładnie w Złotych Tarasach ma się to odbywać? Bo rejestracja już zamknięta i zastanawiam się czy dało by się chociaż z jakiegoś ubocza posłuchać White’a i Levine’a. Trochę szkoda przegapić taką okazję:/

 4. Przemysław Marczyński

  @Filip z tego co mi wiadomo, to Adobe Tour odbędzie się w sali kinowej.

 5. Filip

  No to mój plan padł… Teraz pozostaje mi liczyć na to, że ktoś się zarejestrował, a nie jest w stanie się pojawić. Jeżeli ktoś jest w takiej sytuacji byłbym niezmiernie wdzięczny:)
  Pozdrawiam,
  Filip

  • Przemysław Marczyński

   Rozumiem, że chcesz się udać, a nie bo rejestracja wyłączona? Jeśli tak, to mogę spróbować pomóc.

 6. Filip

  No właśnie moim jedynym problemem jest zamknięta rejestracja. Wysłałem do Pana wiadomość przez formularz kontaktowy.