^

Productive Macs – 8 aplikacji, świetnych aplikacji!

ProductiveMacsLogo

Mam ogromną przyjemność przedstawić wam kolejną wyśmienitą paczkę programów. Ostatnimi czasy (to już 3 paczka z tego co dobrze liczę) tak właśnie zaczynam wpis i cieszy mnie to bardzo. Obok całego gniotu, który przelewał się przez środowisko, mam wrażenie, że twórcy promocji zaczęli stawiać na jakość. Główny cel zestawu Productive Macs, to programu poprawiające naszą produktywność. Każdy z nas może mieć inne pojmowanie tego słowa. Ja wiem, jedno, bez części z tych programów nie siadam do komputera i zaręczam, że również będziecie mieli to samo. 8 programów w cenie 30 dolarów. Warto, bo produkty jakie tu znajdziecie są wyśmienite.

TextExpander to program bez którego nie odpalam komputera. Doskonałe narzędzie ułatwiające pracę z tekstem. Dzięki skrótom wyrazów możemy tworzyć całe zdania i wyrazy. Dużo piszecie? Ten program pozwoli zaoszczędzić bardzo dużo czasu na wprowadzaniu znaków z klawiatury. Kto raz go użyje, nie będzie w stanie bez niego funkcjonować.

TextexpanderZobacz stronę producenta – kliknij

Mail Act-On wspominałem ostatnim czasem dość często na łamach MM. Ta wtyczka czyni z programu Mail fantastyczny kombajn pocztowy. Jeśli korzystacie z Maila do obsługi e-mail, zakochacie się w Mail Act-On. Dzięki niemu możecie do wiadomości dodawać tagi oraz słowa kluczowe. Dodatkowo możemy szybko kolorować wiadomości w skrzynce. Ja jestem od tej wtyczki uzależniony!

MAO Banner ScreenShotZobacz stronę producenta – kliknij

Path Finder pozwoli na ogarnięcie plików w systemie. Dwa panele (podobnie jak w osławionym Total Commanderze) sprawiają, że łatwo będziemy mogli kopiować pliki. Aplikacja doskonale nadaje się do zarządzania plikami dzięki wielu udogodnieniom – zakładki, skrzynka wrzutowa, filtrowanie plików. Jeśli czujecie niedosyt z możliwości Findera to z Path Finderem będziecie mogli odetchnąć.

PathfinderZobacz stronę producenta – kliknij

Blast jest jedną z tych aplikacji działających w na belce systemowej, która po jednym użyciu uzależnia na długo. Dzięki niej mamy szybki dostęp do plików, które ostatnio używaliśmy. Wszystko to w jednym miejscu z możliwością segregowania i filtrowania w zależności od rodzaju. Do tego sami możemy tworzyć listy często uruchamianych programów. Blast to doskonały mały pomocnik w codziennej pracy z plikami.

Blast overview 200

Zobacz stronę producenta – kliknij

Socialite pozwoli ogarnąć witryny społecznościowe. To prawdziwy kombajn obsługujący Facebooka, Twittera, Flickra czy Google Readera (kanały RSS). Ładny interfejs i rozbudowane możliwości programu to jego największe atuty. Chcecie mieć całe Web 2.0 w jednej aplikacji? Chyba nie ma lepszego narzędzia.

Socialite

Zobacz stronę producenta – kliknij

Z powyższych aplikacji korzystam namiętnie na swoim Maku lub miałem z nimi dłuższy romans. Zaręczam głową, że są to programy, które każdy powinien mieć na swoim dysku i mi osobiście ułatwiają pracę każdego dnia. Obok nich moją uwagę przykuwa Keyboard Maestro pozwalający ustalać skróty klawiaturowe i tej produkcji muszę przyjrzeć się bliżej, bo szczerze kusi testami. Dalej mamy Today prosty menedżer zadań współpracujący z iCalem. Na moje potrzeby wyszukiwania danych w systemie starcza Spotlight ale jeśli macie większe wymagania to HoudachSpot będzie dla was ciekawym rozwiązaniem.

Today

Jeśli poszukujecie ciekawego zestawu programów, to Productive Macs jest bardzo łakomym kąskiem. Znajdziecie tu praktycznie wszystko, co jest potrzebne do codziennej pracy z danymi, tekstem, personalizacją systemu. To zdecydowanie jedna z lepszych paczek, która pojawiła się ostatnimi czasy. Polecam.

Jeśli uważacie, że warto zaopatrzyć się w ten zestaw programów, będę wdzięczny za kupno paczki klikając w poniższy link. Myślę, że oboje będziemy zadowoleni 😉

Odwieź stronę Productive Macs – kliknij
Cena – 29,99 dolarów
Promocja trwa do końca miesiąca maja

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Jakub@Produktywnie

    No takiej okazji to nie mogłem przegapić! W końcu produktywność to moja pasja 🙂 Dzięki za info.