^

The Heist czyli MacHeist

TheHeist

Podobno legenda została wskrzeszona. MacHeist pierwsza i najsłynniejsza paczka dla Maków powraca. Czytnik RSS od marca zeszłego roku nawet nie drgnął. I tym razem również cisza. Strona projektu ożyła i jak zawsze wygląda doskonale. Pod labiryntem i sejfem odnajdziemy nowe forum dla biorących udział w zabawie. Coś się dzieje, a z twórcami MacHeist możemy być pewni, że będzie to coś wyjątkowego. Jeśli dobrze liczę, to nowa odsłona promocji będzie miała numer 4. Do tej pory, chyba żadna z promocji nie zawiodła. Osobiście wciąż korzystam jeszcze z kilku programów jakie zaoferowało mi MH.

Przenieśmy się w czasie. To można było zdobyć w ostatnich paczkach.

Macheist123

Ciekaw jestem jakie są wasze typy na nową odsłonę tegp zestawu aplikacji. Bo mam nadzieję, że plotka rzucona na forum, iż The Heist (nie MacHeist) będzie jedną aplikacją okaże się dowcipem. Zobaczymy.

Strona MacHeist – http://macheist.com/

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. ddluk

  Plotka mówi, że będzie to jedna aplikacja z puzlami pod którymi będą ukryte inne aplikacje 🙂

 2. Sebastian

  A może to będzie aplikacja, przy pomocy której będziemy rozwiązywać kolejne zagadki przed premierą paczki? Tak po prostu, wygodnie, aplikacja na iOS żeby można było cały dzień śledzić i rozwiązywać zadania 🙂

 3. Chiefer

  Nigdy nie korzystałem. Na czym polega ta zabawa?

  • Przemysław Marczyński

   Teraz to widzę, że nie jest to zwykły MacHeist. Musisz kupić aplikację i wewnątrz niej znajdują się łamigłówki do rozwiązania. Jako nagrody powinny być licencje na aplikacje. Trudno jednak powiedzieć jak to będzie dokładnie rozwiązane. W takiej formie, to dopiero pierwsza edycja.