^

Nowa bajka – Przygoda z sarenką (konkurs)

Przemysław Marczyński

29 października 2010

ikonka-ala-ap-sarenki.png

Podobno tworzenie aplikacji na iPhonea jest zaraźliwe. Raz się spróbuje i później trudno skończyć. Tak właśnie powstaje kolejna produkcja pana Jaromira Koppa – Zabawa z sarenką.

To już druga odsłona bajki dla dzieci wychodząca z głów i uzdolnień pana Jaromira i autorki tekstu oraz ilustracji, pani Lucyny Pawlak. Mam nadzieję, że mieliście okazję poznać Bajkę Słońce. Jeśli mam być szczery, to najnowsza opowieść, mi osobiście bardziej przypadła do gustu (chociaż kto wie, jak nasze dzieci na to wszystko patrzą). A to ze względu nie tylko na miłą opowieść, ale kilka dodatków i oprawę, która pojawia się w Przygodzie z sarenką.

page32-1001-full.jpg

Pierwsze co rzuci się nam w oczy (uszy), to bardzo dobrze brzmiący lektor. Słucha się go bez nieprzyjemnego odczucia „przewiń”. Pozostawienie naszych pociech sam na sam z iPhonem lub iPadem (tak, program działa na obu urządzeniach) przy takim bajarzu nie będzie trudne.

Kolejnym miłym dodatkiem jest interakcja, jaką zaserwowali nam autorzy opowieści. Do każdej z ilustracji mamy przygotowany zestaw puzzli. Łamigłówka posiada cztery stopnie trudności, więc i dorośli jeśli lubią tego typu wyzwania, będą mogli spróbować swych sił.

NewImage.jpg

Polecam, szczególnie, że brak jest w App Store podobnych produkcji w naszym języku. Autorzy z coraz większym rozmachem podchodzą do swojej twórczości na czym skorzystają nasze dzieci i my. Cena 0,79 Euro zachęca tym bardziej.

A tak wygląda bajka w rzeczywistości:

Konkurs

Będę miał sposobność rozdania 5 kodów na ten program. Wieczorową porą (okolice 22:00) na Facebooku oraz Twitterze pojawią się 4 kody do użycia w US App Store. Miłego polowania.

A już pierwszy kod rozdam tutaj: RYTT49WM7XFX

 

Bajka w iTunes – kliknij
Witryna Bajki o Sarence – kliknij

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. goto206

  Czasem warto wcześniej wstać! Kod już wykorzystany więc nie próbujcie. Dziękuję 🙂

  Odpowiedz
 2. Arth

  @goto206 To niefair!
  No chyba, że o czymś nie wiem i spodziewasz się potomstwa?
  Teraz proszę o recenzję tej bajeczki w takim razie! Bo nie wiem czy warto czekać aż do 22 na „polowanie” na sarenkę 😉

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *