^

Paczka aplikacji od iUseMac

Przemysław Marczyński

1 listopada 2010

iUseMacItaliamacBundle.jpg

Zaczyna się przedświąteczny szał zakupów. Mam nadzieję, że macie zaoszczędzone trochę grosza, bo musicie przygotować się na wydatki. Zaczynają pojawiać się paczki programów, które powinny zwrócić Waszą uwagę. Dziś rusza promocja, stworzona przez naszych włoskich kolegów. Forum Italiamac oraz witrynę iUseMac. Jest różnorodnie, ciekawie i użytecznie.

Znam osobiście i używam aż trzech aplikacji z tego zestawu. Do tego widzę dla siebie jeszcze dwie, które mnie zaciekawiły. Wszystkich programów jest 9 11, a do tego dochodzi jeden program niespodzianka.

Moje typowanie zacznę od Labels & Addresses. Produkt lubianej przeze mnie firmy Belight Software. Wyśmienity program do tworzenia nadrukach na kopertach, przygotowania wszelkiej maści etykiet w tym także z obsługą kodów kreskowych. Obsługa korespondencji seryjnej ratuje życie podczas rozsyłania większej ilości ulotek promocyjnych lub kartek świątecznych do rodziny i bliskich. Dla mnie, najlepszy program w swojej klasie.

O Picturesque pisałem (i wychwalałem) już jakiś czas temu. Genialne i proste narzędzie do podrasowania naszych obrazków. W kilku kliknięciach stworzymy wspaniałe efekty graficzne dodając naszym grafikom niepowtarzalnego blasku. Prosty i potężny program. Wyśmienita pozycja.

SyncMate to rozwiązanie na trapiące nas problemy podczas synchronizacji telefonów z Mac OS X. Jeśli posiadacie aparat na Symbianie lub Androidzie, wiecie jakie czekają na Was niespodzianki. iSync nie daje rady ładnie przenieść zadań z kalendarza i innych danych potrzebnych w codziennej pracy. Narzędzie sprawdza się doskonale w takich przypadkach.

Czego nie znałem wcześniej, a przykuło moją uwagę to przede wszystkim Proview narzędzie do obróbki plików PDF. Z faktu, iż uwielbiam ten format, program wydaje się być interesującym nabytkiem. Usuwanie stron, grafik, obracanie dokumentów, przycinanie, dodawanie tekstu, to wszystko możemy czynić przy udziale tej aplikacji. Interesującą prezentuje się także Renamer, program do grupowej zmiany nazw plików. Sporo opcji i prosta obsługa. Osobiście nie mogę się obyć bez TextExpandera. Spora ilość tworzonego tekstu i już człowiek nie wie jak się podpisać. Program TypeIt4Me, spełnia dokładnie taką samą funkcję, czyli przygotowuję skrót (ciąg liter), a później po jego wpisaniu otrzymuję przygotowany wyraz lub całe zdanie. Bez takiego rozwiązania, ja nie potrafię już pisać, zatem warto zerknąć także w kierunku TI4M.

Nie jestem jakimś wielkim fanem wideo, ale jeśli lubicie segregować, układać, konwertować pliki filmowe, to iFlicks jest dla Was. Za porządki w systemie odpowie MacClease, a dokumenty wyczyści Clean Text.

Za 29,95 dolarów otrzymujecie 9 programów + 1 nieznany. Sprawdźcie dema programów i oceńcie. Na zakup paczki macie 15 dni. Płatności poprzez konto PayPal. Miłych zakupów 😉

Aktualizacja

Dodano do paczki dwa nowe programy. Filemailer Pro, do przesyłania plików oraz AppDelete. Ten program szczególnie wart jest uwagi, gdyż służy do bezbolesnego usuwania programów z systemu operacyjnego Mac OS X. Co ważne dzięki niemu pozbędziemy się zbędnych wygaszaczy ekranu, wtyczek oraz preferencji systemowych.

Witryna paczki iUseMac – http://www.iusemac.com/
Cena zestawu aplikacji – 29,95 dolarów.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (7)
L

7 komentarzy

 1. mmmaslov

  Na pewno warto dla Picturesque. Całej reszty nie znam, ale ten program jest genialny.

   • Sebastian

    Oj, przepraszam Przemku 🙂 Szczerze powiem, to wczoraj zacząłem pisać do Ciebie maila odnośnie tych paczek, ale potem oderwałem się na chwilę od komputera i… wróciłem dopiero dzisiaj 🙂 W sumie to mogłeś nie publikować mojego komentarza 😉

 2. Leopold

  Proszę zobaczyć i taką paczkę. Pokazują programy za 2000$ przy cenie 49$ http://bundlehunt.com/ 😉

  • ben

   Ta paczka już wygasła jakiś czas temu.

 3. Leopold

  Mam pytanie i prośbę dotyczące sprzedanej już paczki iUseMac.
  Zależało mi m.in. na SyncMate i to w wersji expert. Czy ktoś to już uruchamiał? Wydaje mi się, że jest to wersja podstawowa nie expert bez możliwości np. skopiowania i synchronizacji sms-ów itp. Widać to na innych obrazkach jak bardzo rozbudowane są pluginy a tu zaledwie podstawowe. Proszę o sugestię bo być może się mylę i nie ma takiej sytuacji, że za co innego płacimy a co innego dostajemy. pozdrawiam