^

Bajka Słońce – ciepła historia dla dzieci

Przemysław Marczyński

14 września 2010

Bajka_na_iPhone.png

Wiem, że troszkę późno na czytanie bajek, ale obiecałem Wam tą historię jeszcze przed tygodniem, więc nieładnie będzie zwlekać. Pan Jaromir Kopp, ponownie raczy nas aplikacją dla iPhone`a, a tym razem również dla iPada. Bajka Słońce to historia od której nasze dzieci nie będą chciały się oderwać. Opowiadanie wzbogacają ilustracje Pani Lucyny Pawlak (podobno świetnie wyglądają na wyświetlaczy Retina). Ilustracje oraz głos lektora to nie jedyne atrakcje jakie nasza pociecha doświadczy bawiąc się swoją elektroniczną książką. Wymachiwanie telefonem na pewno sprawi mu wiele radości, gdyż Bajka kryje w sobie wiele niespodzianek.

Ja mogę powiedzieć tylko za autorem:

UWAGA! Użycie grozi koniecznością stoczenia walki z dzieckiem o iPhone! 😉

Mam nadzieję, że Mój Mac czyta wielu rodziców. Dla Was szczególnie mam niespodziankę. 4 kody na program (wymagane amerykańskie konto iTunes). Za chwilę dwa kody rozdam na Facebooku oraz Twitterze. Kolejne dwa, jutro rano pojawią się na dole tego wpisu. Powodzenia.

Kody na darmowe pobranie aplikacji z iTunes US:

MRRYXTLNAWAY
YFP377T64PLE

Witryna Bajki Słońce – http://www.lugallery.com/bajki/
Bajka w iTunes – KLIKNIJ
Cena – 0,79 Euro

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. martig

    Dziękuję. „Przetestuję” bajkę dziś wieczorem.

  2. Bajeczka ;-)

    Uprzejmie donoszę, że w App Store jest już nowa wersja z nowym nagraniem lektora.
    Zapraszam 😉