^

Pixelmator na 3 urodziny taniej o 30%

Przemysław Marczyński

26 września 2010

nucleus-weblog.jpg

Jejuś, jak ten czas pędzi. To już ponad 3 lata od chwili gdy pierwszy raz wspomniałem o Pixelmatorze. Oficjalna wersja wyszła dokładnie 3 wiosny temu. Program ładnie się rozwijał otrzymując coraz to nowsze możliwości. Tworzenie krzywych, narzędzia Magic Wand, zarządzanie pędzlami, eksport do grafiki sieciowej. Ostatnia wersja Pixelmatora 1.6 Nucleus, działa tylko na Mac OS X Snow Leopard i jest w pełni 64-bitowym tworem. Jestem pewien, że na tym historia tej świetnej aplikacji się nie skończy.

Pixelmator to mocny konkurent dla Photoshop Elements oraz innych edytorów graficznych. Działa coraz bardziej stabilnie i posiada już zestaw narzędzi, które powinny być wystarczające do domowej obróbki zdjęć. I trzeba przyznać, że interfejs Pixelmatora jest piękny. Mnie osobiście urzeka i jest wzorem do naśladowania. Jest wersja 30 dniowa, więc polecam przetestować.

Autorzy programu chcą razem z nami uczcić urodziny Pixelmatora i oddają nam specjalny kod rabatowy (30%) na zakup aplikacji. Szukasz ciekawego narzędzia do edycji grafiki bitmapowej. Sprawdź, czy Pixlemator nie jest tym czego szukasz. Promocja trwa tylko 3 dni.

Kod rabatowy: HAPPYBIRTHDAY

Witryna aplikacji Pixelmator – http://www.pixelmator.com
Cena normalna/urodzinowa –  59 dolarów / 42 dolary

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Hubert Bernaciak

    Miałem to szczęście, że wygrałem Pixelmator w konkursie MojMac 🙂 i nawet jeśli miałbym wydać na niego 50 usd to i tak pewnie bym go kupił, bo jest naprawdę wygodną i użyteczną aplikacją.
    Polecam!