^

Rozgrzewka przed MacHeist

#alttext#

Przed burzą zawsze musi być jakiś deszcz. Ten właśnie zaczyna padać z mocą 20 dolarów. 7 aplikacji w tej cenie to bardzo przyzwoita oferta. Co szczególnie przykuwa moją uwagą?
Oczywiście RapidWeaver. To kawał solidnej aplikacji. Nie dziwi mnie, że jest więc perełką tej paczki. W ramach reklamy przypomnę jedynie, że jest do wygrania w konkursie na Mój Mac.
Patrząc dalej na propozycję myślę o Clips. To rozszerzony schowek pamiętający więcej niż ostanie polecenie Kopiuj. Swojego czasu bardzo dobrze go oceniałem, Jednak z czasem wolałem przesiąść się na coś mniej rozbudowanego.
Z faktu, że prowadzenie strony wymaga ode mnei częstego używania klienta FTP, Flow również wydaje się ciekawy. Szczególnie interfejs, pełny odlocik. Jednak mojego YummyFTP nie zamieniam na nic (jak na razie).
CoverScout zdobyłem ostatnio w darmowych przedbiegach. Pomimo, że była to starsza wersja, spełnia swoje zadanie doskonale. Nie potrzebuję do ściągania okładek na płyty świetnego interfejsu, chociaż aplikacja kusi 😉
I to tyle. Ja nie mam dziś do wydania 20 dolarów. Czekam na finalną paczkę MacHeist. Po tym co widzę dziś, zapowiada się łakomy kąsek.
Smuci troszkę fakt, że nie ma już zagadek i oczekiwania w napięciu jaka darmowa aplikacja wpadnie na dysk. Szkoda. To był prawdziwy smaczek pierwszych akcji MH.

Witryna MacHeist – http://www.macheist.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (15)
L

15 komentarzy

 1. iSeb

  Warto dodać że RapidWeaver jest póki co zablokowany.

 2. ChrisSteam

  No właśnie, co to znaczy? Pierwszy raz (nowy macuser) chciałbym skorzystać z tej promocji i zależy mi właśnie na RapidWeaver.

 3. iSeb

  To znaczy, że jak kupisz dzisiaj paczkę to kod do gry Tales of… dostaniesz w momencie kiedy sprzeda się 50 000 paczek. Nie wiadomo jeszcze jaki jest wymagany próg do odblokowania RapidWeavera.

 4. ChrisSteam

  Ok, rozumiem, dzięki za pomoc.

 5. iSeb

  Z tego co pamiętam to jeszcze się nie zdarzyło aby jakieś programy nie były odblokowane 🙂

 6. nevoX

  A wiadomo kiedy finalna paczka MacHeist?

  • Przemysław Marczyński

   Wiemy kiedy skończy się obecna mini paczuszka. Za 7 dni. Czy natychmiast po niej będzie kolejna Wielka Paka? Nie mam pojęcia. Mam jednak wrażenie, że coś zostanie dołożone do tego zestawu promocyjnego. Ciekawe czy się mylę (ostatnio ciągle się mylę ;-))

 7. Grzegorz

  Gdybym miał pewność że dostanę te dwa zablokowane programy na których mi najbardziej zależy – to chętnie bym kupił

  • oloko

   Też mi się wydaje, że może coś zostać jeszcze dołożone – patrz lewy górny róg, paczka z czterema nieodkrytymi ikonkami.

 8. nevoX

  Osobiście zamiast tego RapidWeavera wolałbym coś porządnego do tworzenia normalnych stron z PHP, JS i pełną kontrolą HTML np. Coda’ę (nie znalazłem nic ciekawszego z porządnym, przejrzystym interfejsem).
  Do zabawy w WYSIWYG mam iWeb 😉

 9. Gregor

  Monkey Island już odblokowane – na Rapida poczekamy do 50 000 paczek

 10. martinez

  Zwróciliście uwagę, że na stronie Macheist pojawił się fragment ikonki programu Tweetie?
  http://www.atebits.com/tweetie-mac/
  czyżby kolejny bonusik?

  • Przemysław Marczyński

   Fakt, duże prawdopodobieństwo, że program pojawi się w paczce. Ja jednak czekam na finalny zestaw programów 😉

 11. Gregor

  Zostało 2 dni – też w sumie poczekam – za tweetnięcie dodają 3 kolejne małe programiki

 12. Gregor

  Tweetie już przypięty 🙂