^

Kancelariusz – wspiera kancelarie prawne

#alttext#

Prawnicy już zapewne znają ten program, gdyż od dłuższego czasu jest on dostępny na obie platformy Windowsa i Mac OS X. Jednak przy okazji informacji prasowych jaka do mnie dotarła, że iSource wprowadził właśnie ten program do oferty postanowiłem odświeżyć temat. Mam nadzieję, że ktoś zainteresowany paragrafami trafi na tą informację i wybierze słuszny system operacyjny 😉 Podeprę się więc treścią notki dla prasy. Kancelariusz jest nowoczesnym narzędziem wpierającym pracę zarówno małych, jak 
i dużych kancelarii prawnych. Jego zastosowanie jest szczególnie przydatne nie tylko podczas wsparcia obsługi klienta, ale także przy prowadzeniu np. repetytorium klientów i spraw, zarządzaniu obiegiem dokumentów, prowadzeniu dziennika korespondencji czy planowaniu pracy dzięki rozbudowanemu grafikowi i możliwości przydzielania zadań. Zastosowanie modułowej architektury systemu pozwala na dowolne modyfikowanie i rozbudowę jego funkcji. Dzięki dodawaniu kolejnych modułów rozszerzających podstawowy zakres możliwości wzbogacamy system o nowe funkcje, a co za tym idzie stwarzając możliwość pełnego dostosowania jego pracy do potrzeb klienta.
– Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Kancelariusz jest autorskim programem firmy Info Baza, intuicyjnym i prostym w obsłudze, stworzonym przez nią od początku do końca. Pozwala to na dopasowanie go w 100% do indywidualnych potrzeb klientem. Co więcej, system idealnie współgra nie tylko z komputerami PC, ale też z oprogramowaniem każdego komputera Apple – mówi Paweł Małecki, Product Manager iSource S.A.

Dzięki uprzejmości pani Ireny, mogę podzielić się z Wami kilkoma zrzutami ekranu z aplikacji. Miłego oglądania.

#alttext#

#alttext#

#alttext#

#alttext#

#alttext#

Kancelariusz w iSource – KLIKNIJ
Witryna programu – http://www.kancelariusz.pl

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy