^

3 urodziny z Realmac Software

3urodziny_realmacsoftware

Zawsze z podziwem patrzyłem na ich aplikacje. Gdy dowiedziałem się ile mają lat, mój podziw zmienił się w zachwyt. Młodzi z doskonałymi pomysłami i wiedzą, jak wdrożyć je w życie. Twórcy jednych z lepiej rozpoznawalnych produktów na scenie Makowej. Realmac Software dziś świętują z nami urodziny Mój Mac.


W Wasze dyski będę miał przyjemność oddać po jednej licencji RapidWeaver`a, Socialite oraz LittleSnapper. Wiem, że każda z tych aplikacji to perełka, jednak będziecie mogli wybrać dla siebie tylko jedną z nich.
RapidWeaver jest jednym z najlepszych (jeśli nie najlepszym) programem do tworzenia witryn dla osób, które chcą bez zbędnego dłubania w kodzie HTML uzyskać doskonale wyglądającą witrynę. Bogate funkcje aplikacji, dzięki rozmaitym rozszerzeniom firm trzecich sprawiają, że RW to najbardziej elastyczne narzędzie webmasterskie jakie znam. Wystarczy wybrać szablon, podać treść i już możemy cieszyć się naszą prywatną stroną www. Świetny interfejs, bogate możliwości, łatwa obsługa nawet dla laika to największe atuty programu.

RapidWeaver.png

Witryna programu RapidWeaver – http://www.realmacsoftware.com/rapidweaver/

Socialite gromadzi w jednym miejscu wszystkie najważniejsze witryny społecznościowe: Facebook, Twitter oraz Flickr. Program może również pracować jako czytnik kanałów RSS (w tym Google RSS). Jak wszystkie produkty Realmac Software aplikacja charakteryzuje się doskonale skrojonym interfejsem oraz intuicyjną obsługą. Jeśli jesteście uzależnieni od WEB 2.0, to obecnie nie ma lepszej aplikacji aby zaspokoić Wasze głód sieciowej informacji.

Socialite .png

Witryna programu Socialite – http://www.realmacsoftware.com/socialite/

LittleSnapper przyda się każdemu, kto potrzebuje narzędzia do zachowywania zrzutów ekranu lub grafik, znalezionych w sieci. Niezastąpiony partner bloggera oraz freelancera. Jednym kliknięciem zapiszemy całą witrynę internetową lub część ekranu naszego biurka. Program wyposażony jest wygodny menedżer zapisanych obrazków oraz podręczny zestaw edycyjny.

LittleSnapper.png

Witryna programu LittleSnapper – http://www.realmacsoftware.com/littlesnapper/

Co zrobić aby wygrać aplikację?
1. Odpowiedz na pytanie konkursowe. Odpowiedzi przyślij na adres 3urodziny@mojmac.pl. W temacie napiszcie Konkurs NAZWA APLIKACJ którą chcecie wygrać.
2. Umieść na Blipie, Twitterze lub gdzieś w sieci informację o konkursie (np. KONKURS – Wygraj programy od Realmac Software na 3 urodziny Mój Mac – https://mojmac.pl/2010/03/01/3-urodziny-z-realmac-software/).

3. Podaj w komentarzu odnośnik do Twojej wiadomości na Blipie, Twitterze, Flakrze lub w innym miejscu sieci oraz nazwę programu jaką chcesz wygrać.
Pytanie konkursowe:

Ile osób tworzy zespół Realmac Software (mowa o stałych członkach zespołu)?

Biorąc udział w zabawie, wyrażacie też zgodę na wszystkie punkty w poniższych Zasadach, więc zapoznajcie się z nimi dokładnie.
Zasady konkursu:
1. Należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie i wysłać je na adres 3urodziny@mojmac.pl
2. Należy umieścić informację o konkursie na Blipie, Twitterze, Facebooku, Flakerze lub innej witrynie społecznościowej.
3. W komentarzu proszę o umieszczenie odnośnika do informacji wymaganej w punkcie 2 oraz nazwę aplikacji.
4. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić wszystkie trzy zalecenia z punktów 1-3.
5. Jedna osoba może wysłać zgłoszenie tylko jeden raz.
6. Osoba, która wygra program w konkursie zgadzają się na przekazanie danych producentom aplikacji, potrzebnych do wygenerowania kodów licencyjnych i umieszczenia ich w bazie klientów.
7. Koniec konkursu 7 marca, 2010 roku.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (26)
L

26 komentarzy

 1. MACiek

  http://blip.pl/s/49800942
  LittleSnapper
  … może tym razem sierotka wylosuje mnie 🙂

 2. darekpoznan

  czy ogłoszenie wyników konkursu będzie przed końcem promocji MacHeist (mam nadzieję na wygrani RapidWeaver!!!)?

  • Przemysław Marczyński

   Koniec promocji za 7 dni. Wyniki konkursu we wtorek (postaram się wyrobić na poniedziałek). Więc pozostanie jeszcze kilka dni na zakup paczki od MH na wypadek niepowodzenia 😉

 3. Kasia Krusiec

  Zapomniałam wyżej dodać:
  RapidWeaver