^

ShowMe Stories, kolejna aplikacja dla dzieci od SID On

Przemysław Marczyński

23 lutego 2010
ShowMeStories.png

Gdy wspominałem o Color Me na Mój Mac, zapewniono mnie, że to dopiero początek nowych odsłon aplikacji dla dzieci firmy SID On. I nie skłamano. Od kilku dni w AppStore możecie zobaczyć kolejny program skierowany dla najmłodszych współużytkowników iPhone`a – ShowMe Stories.
Co mówią autorzy o swojej nowej produkcji:
Aplikacja zawiera 30 obrazków w trzech kategoriach: zwierzęta, bajki, zawody. Wystarczy parę ruchów palcem, aby pokazał się kolejny niezwykły obrazek. Zajączek zjadający marchewkę, pływające delfiny czy sarenka biegająca po polanie, to wszystko Twój Maluch będzie mógł zobaczyć na ekranie iPhone. Za pomocą jednego palca możesz przenieść się w świat bajkowych postaci. Opowiedz swojemu dziecku dlaczego wilk chciał zjeść Czerwonego Kapturka, skąd u Pinokio taki długi nos, albo jak Jasiowi i Małgosi udało uciec się z chatki Baby Jagi. Daj ponieść się wyobraźni i stwórz zupełnie nowe historie.

Znamy dobrze akcję „Cała Polska czyta dzieciom„. Czy tak wkrótce zaczną pojawiać się hasła „Rodzicu, spędź czas ze swoim dzieckiem i iPhonem”? Kto wie… może 😉
Dopowiem jeszcze, że możecie pobrać wersję darmową (Lite) z AppStore.

ShowMe Stories w AppStore – KLIKNIJ
Cena aplikacji – 0,79 Euro
Witryna programu – KLIKNIJ

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Michal

    Bardzo fajna aplikacja. Dzieki za linka – dzieciak mial niezla zabwe ze „sciereczka” …