^

Color Me!!! – kolorowanka dla najmłodszych na iPhone`a

Przemysław Marczyński

20 stycznia 2010

colorme.jpg

Jak zająć swoje dziecko? To pytanie kieruję do ojców, gdyż wiem, jak trudno jest nam czasem wydumać zabawę, gdy małżonka wyskoczy do przyjaciółki (nie wiem czemu, ale mamy nie mają takiego problemu). Wystarczy mieć iPhone`a oraz Color Me!!!, nową aplikację polskiej grupy programistów SID On.

color_me.jpg

Teraz pozwolę oddać głos autorom programu.

Kolorowanka dla dzieci w wieku 2-6 lat. Różnorodne obrazki oraz paleta barw, spowoduje, że Twoje dziecko będzie mogło rozwijać wyobraźnię i kształtować zmysły. Bardzo przyjazna i intuicyjna aplikacja z łatwością pozwoli stworzyć Twojemu Maluchowi wyjątkowe obrazy. Wystarczy dotknięcie palca, aby barwa wypełniła wybrany element malowanki. Potrząśniecie iPhonem powoduje wyczyszczenie obrazka i tym samym daje nieskończone możliwości pokolorowania rysunków . Istnieje również opcja zapisania w galerii zdjęć arcydzieł naszego Dziecka, które z dumą będziesz mógł umieścić na pulpicie Twojego urządzenia.

Mnie to przekonuje, szczególnie gdy cena jest bardzo przyzwoita bo 0,79 Euro, to niewielki wydatek jeśli będziemy mogli naszym pociechom sprawić trochę frajdy. Mam też zapewnienie, że Color Me!!! nie jest ostatnim produktem skierowanym dla dzieci, który wkrótce ujrzy światło dzienne.

Musicie przyznać, że polskie grupy programistów dostrzegają swoją szansę na rynku AppStore. Pojawia się coraz więcej i coraz lepszych produktów. Oby tak dalej.

Color Me!!! w iTunes – KLIKNIJ
Cena – 0,79 Euro
Witryna aplikacji Color Me – http://www.sid-on.com/pl/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. SebaSonido

    Brawo za pomysł autorom! Ładna grafika, kolorki i prosty design na pewno przyciągną hordy dzieci do iPod’ów czy iPhone’ów swoich opiekunów 😉