^

Na 3 urodziny – Money

Przemysław Marczyński

24 lutego 2010

mojmac_3urodziny_money.png

Świętowanie na Mój Mac trwa w najlepsze. Głęboko wierzę, że dzisiejszy prezent jest szczególnie skierowany do tych, którzy nie mogą poradzić sobie ze swoimi finansami. Z gorącym podziękowaniem dla firmy Jumsoft, stawiam przed Wami szansę na zdobycie wyśmienitej aplikacji Money.

Jumsoft nie jest młodzikiem w świecie programowania dla Mac OS X. Ma już prawie 8 lat w swoim dorobku kilka bardzo ciekawych aplikacji. Ich produkty skupiają się szczególnie na wsparciu dla małych firm. Ze swoim Money, Operation czy Relationship tworzą wygodne narzędzia do zarządzania projektami i wydatkami. Obok aplikacji sporo miejsca poświęcają gotowym szablonom dla programów biurowych pakietu iWork.
Jak już wspomniałem firma trwa na rynku już od 8 lat. A czy wiecie skąd Oni pochodzą? Podobnie jak z Belight Software miałem poważne kłopoty, aby ta wiadomość dotarła do moich receptorów. Litwa! Tak, oni już w 2002 robili aplikacje dla Mac OS X. I to świetne aplikacje. Dziś, trzy licencje na Money mogą być Wasze. Powodzenia 😉

Money to świetna aplikacja do zarządzania rachunkami. Na bieżąco monitorujemy dzięki niej przychody i rozchody. Funkcja inteligentnych kont znacznie ułatwi nam wyszukanie odpowiednich płatności, a stała lista kontrahentów przyspieszy zarządzanie płatnościami. Jak każdy szanujący się program finansowy typu mamy możliwość tworzenia rozmaitych raportów.

Money.png
Warto odnotować, że Money ma swoją wersję dla iPhone`a za którą nic nie musimy płacić. Tworzy doskonały tandem z aplikacją na Mac OS X. Teraz rachunki możemy mieć zawsze pod ręką.

money.png

Witryna firmy Jumsoft – http://www.jumsoft.com/

Co zrobić aby wygrać aplikację?
1. Odpowiedz na pytanie konkursowe. Odpowiedzi przyślij na adres 3urodziny@mojmac.pl. W temacie napiszcie Konkurs Money.
2. Umieść na Blipie, Twitterze lub gdzieś w sieci informację o konkursie (np. KONKURS – Wygraj program Money na 3 urodziny Mój Mac – https://mojmac.pl/2010/02/24/na-3-urodziny-money/).

3. Podaj w komentarzu odnośnik do Twojej wiadomości na Blipie, Twitterze, Flakrze lub w innym miejscu sieci.

Pytanie konkursowe:

Kiedy (dzień, miesiąc, rok) firma Jumsoft wydała Money na iPhone`a?

Biorąc udział w zabawie, wyrażacie też zgodę na wszystkie punkty w poniższych Zasadach, więc zapoznajcie się z nimi dokładnie.

Zasady konkursu:
1. Należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie i wysłać je na adres 3urodziny@mojmac.pl
2. Należy umieścić informację o konkursie na Blipie, Twitterze, Facebooku, Flakerze lub innej witrynie społecznościowej.
3. W komentarzu proszę o umieszczenie odnośnika do informacji wymaganej w punkcie 2 oraz nazwę aplikacji.
4. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić wszystkie trzy zalecenia z punktów 1-3.
5. Jedna osoba może wysłać zgłoszenie tylko jeden raz.
6. Osoba, która wygra program w konkursie zgadzają się na przekazanie danych producentom aplikacji, potrzebnych do wygenerowania kodów licencyjnych i umieszczenia ich w bazie klientów.
7. Koniec konkursu 28 lutego, 2010 roku.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (18)
L

18 komentarzy

  • Przemysław Marczyński

   Bez przesady:-) po pierwsze nagród mniej. Po drugie gdyby nie MJ pewnie 3 urodziny MM byłyby znacznie skromniejsze.

   • mantis30

    Oj troszkę przekornie napisałem 🙂 Ale przyznaję, że jestem pod wrażeniem hojności sponsorów i Twojego zaangażowania i umiejętności ich przyciągania.