^

Moje Jabłuszko – luty 2010

Przemysław Marczyński

28 lutego 2010

MJ201002.png

Dosłownie rzutem na taśmę pojawił się lutowy numer magazynu Moje Jabłuszko. Wszystko to przez Pro Series, warsztaty organizowane przez iSource, na których miałem przyjemność się pojawić. Najważniejsze, że MJ jest, a oznacza to nie mniej i więcej, jak dobrą lekturę i kilka niespodzianek.

Nowy numer w dużej mierze poświęcony jest Aperture 3 oraz iPadowi. Te dwa tematy zgrabnie dominują to wydanie jednak nie tylko o nich w nowym numerze. Ja już prawie standardowo wędruję na karty z felietonem Kingi Ochendowskiej oraz ciągiem przeglądam zapiski Piotra Chylińskiego. Nie mniej interesujący wydają się tekst Sławomira Durasiewicza. Kolejne kartki to kilka ciekawych akcesoriów do naszych Maków. Wojtek Równanek znów będzie mnie drażnił opisem Aperture 3 na którą ostatnio mam dużą chrapkę. W wolnej chwili wspomnę Pro Studio Series 2010. Na kartki o aplikacjach nie zerkam, bo chyba wiem co tam jest 😉

Zapraszam serdecznie do lektury. Obok treści do czytania, pojawi się szansa na kilka ciekawych nagród. W e-mailu z linkiem do magazynu czeka na Was również niespodzianka w postaci kodu seryjnego do DiskCatalogMaker 6.

Moje Jabłuszko 2/2010 – KLIKNIJ

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy