^

Nowy firmware do iPhone już za chwilkę

Przemysław Marczyński

12 lutego 2010
iPhoneDevCenter.png

A mowa tutaj o wersji 3.2. Wszyscy którzy mają wykupiony płatny dostęp do programistycznych zasobów Apple, już zapewne zgłębiają co tam się kryje. Podobno nowa Beta 2 ma wiele zmian w stosunku do swojej poprzedniczki. Mnie jednak interesuje kiedy się pojawi. I coś mi mówi, że już niedługo.
Chociaż nie jestem dobry w zgadywanie. A ostatnimi czasy moje przypuszczenia spełzały na niczym, to ostatnia próba zaktualizowania jednej aplikacji przyniosła miłe zaskoczenie. Chodzi mianowicie o program TextExpander, gdzie w zmianach podaje się, że aktualizacja jest poczyniona dla właśnie nowego firmwareu. Czyli co? Kiedy pojawią się nowe funkcje w iPhone?

32te.jpg

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

  1. Moridin

    Niewątpliwie na WWDC 2010. 🙂 Czerwiec-lipiec IMO.

  2. ArkSq

    Zrobiłem taki mały screen od strony programisty… to powinno rozwiać wątpliwości. Ja już o tym wiem od premiery nowego SDK 3.2 bety 🙂 // http://grab.by/2pAk

  3. ArkSq

    Upss… chyba nie ten screen wrzuciłem…http://grab.by/2pD5 // Chociaż wydaje mi się, że OS 3.2 jest bardziej na iPad’a bo w symulatorze iPhone chodzi tylko na OS 3.1.2 i starszych, a iPad wyłącznie na OS 3.2.