^

iPhone OS 4.0 na prostej?

Przemysław Marczyński

26 stycznia 2010
adc.jpg

Byłem cichutko. Nie plotkowałem. Nie wzdychałem. Nie tabletowałem. Ale powiem Wam, że chyba nowe oprogramowanie iPhone`a już do nas zmierza. Podczas próby dostania się na witrynę iPhone Developer Connection przywita nas dobrze znaną karteczką, jaką widzimy podczas aktualizacji Apple Store. Czy to jest przymiarka do zbliżającego się pokazu Apple? Czekamy.

Powiem Wam jeszcze, że Moje Jabłuszko razem z iPod Info oraz blog.moridin.pl będzie nadawało dla nas na żywo z jutrzejszej konferencji Apple. Już o 19:00 przekonamy się co jest wymysłem naszej wyobraźni, a czym Steve będzie kusił nasze portfele.
Odsyłam Was jeszcze w jedno miejsce, gdzie CoSTa bardzo ładnie wyraził się w temacie iPhone OS 4.0. Moje myśli wędrują tuż obok, ale plastycznie tak wypowiadać się nie umiem. Warto przeczytać.
A na dowód moich plotek co do nowego firmwareu, kliknijcie tutaj – http://developer.apple.com/iphone/. Co widać? 😉

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (7)
L

7 komentarzy

 1. dziamdziak

  Na pewno nie tę karteczkę tylko normalną stronę iphone developer 🙂

 2. MACiek

  Jak ja się cieszę, że:
  – NIE plotkowałeś.
  – NIE wzdychałeś.
  – NIE tabletowałeś.
  Byłeś cichutko 😉

 3. Paweł Kata

  Ja tam jakoś zalogowałem się bez karteczki :-/ I nowości żadnych nie ma… czekają do jutra czy jak?

 4. norbi

  Ja się zalogowałem normalnie i ciągle ma 3.1 🙁

 5. Przemysław Marczyński

  Teraz też loguję się bez problemów. Jednak to troszkę podejrzane, jutro konferencja i nagle strona się aktualizuje. Nie ma zbiegów okoliczności 😉 Coś z tego będzie 😉