^

Groceries – świetna lista zakupów prawie darmo

Przemysław Marczyński

14 lutego 2010
Groceries.png

Wiecie zapewne, że lubię informować Was o promocjach. Szansa na kupno ciekawej aplikacji to zawsze miła niespodzianka dla naszego portfela i Mac OS X 😉 Ostatnimi czasy tych promocji jest coraz więcej, dlatego postanowiłem uruchomić kanał witryny na Blipe (^mojmac) oraz Twitterze (@mojmac_pl) gdzie w miarę możliwości staram się informować o podobnych akcjach. Tak samo było i tym razem. Jednak wiem, że są to młode inicjatywy i mało osób obserwuje mnie pod nowymi szatkami internetowej społeczności. Wiem też, że Groceries to świetna aplikacja i pomyślałem, że nie może Wam umknąć ta aplikacja.

Groceries_1.png

Krótko mówiąc, jest to lista zakupów na iPhonea. Jednak to w jaki sposób autorka umożliwiła nam poruszanie się wśród półek sklepowych robi wrażenie. Piękny interfejs, łatwa obsługa, ciekawe możliwości zarządzania produktami. Lista wzdychania nad tym programem mogłaby trwać, ale nie ma na to czasu. Nie wiem jak długo, ale teraz program w AppStore kosztuje śmieszne 0,79 Eurocentów. Nic tylko klikać i brać.

Groceries w iTunes – KLIKNIJ
Wiryna programu Groceries – KLIKNIJ

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Macadore

  ładniutka aplikacja, no i cena faktycznie zachęcająca.
  Chyba się skusimy!
  Dzięki!

 2. Rhudhy

  Używam od jakiegoś czasu – jest świetna! Próbowałem kilku innych list, ale ta bije je wszystkie na głowę!
  Niestety, potrafi się czasem wywalić – zwłaszcza przy dodawaniu nowych produktów przez pole wyszukiwania – wtedy zapomina wszystkie nowe. 🙁

 3. nie podam

  No nie chce tu robić reklamy innej witrynie ale autor mógł wspomnieć też o „Listonic”. Też ładne no i za darmo.
  http://listonic.pl/home