^

Billings Touch- rachunki i projekty w iPhonie

Przemysław Marczyński

2 lutego 2010
Billings_Touch.jpg

Pamiętacie może mój opis aplikacji do zarządzania projektami, kontrahentami i wystawianie rachunków? Aplikacja Billings otrzymała swoją wersję na iPoda Touch oraz iPhonea. Co ważne program jest darmowy i synchronizuje się ze swoim stacjonarnym kolegą. Patrząc na możliwości programu powiem… świetna robota!

billingsiphone1.jpg

Program jest wyśmienitym mobilnym biurem, które cały swój potencjał pokaże jako narzędzie zsynchronizowane z płatną wersją na Mac OS X. Jednak również sam, program stanowi nie lada gratkę.
Możemy przy jego udziale liczyć czas pracy nad projektem z przypisany do niego kosztem. Będąc na wyjeździe służbowym telefon zawsze mamy pod ręką, dlatego najłatwiej jest w nim zapisać wszystkie wydatki jakie ponieśliśmy. Koniec z szukaniem rachunków po kieszeniach. Aplikacja pozwala nawet wystawić rachunki i sprawdzić, który z naszych odbiorców zalega z płatnościami.
Program świetnie zrobiony pod względem wizualnym jak i obsługi. Polecam, nawet jeśli nie posiadacie wersji na komputerze stacjonarnym.

billingsiphone2.jpg

A jeśli chcielibyście zdobyć licencję na Billings, zapraszam na stronę autorów aplikacji. Właśnie rozpoczęli polowanie na jajko wielkanocne. Pierwszych trzech poszukiwaczy, którzy podeślą zrzut ekranu z jajkiem otrzyma licencję na Billings 3. Więcej tutaj.

Billings w iTunes – kliknij
Witryna aplikacji Billings na iPhone – http://www.billingsapp.com/iphone/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. SebaSonido

  Kolejny dobry tandem Mac – iPhone. Póki co potestuję wersję na iPhone OS, która wydaje się wypełniać lukę pomiędzy Money Jumsoft a Moneybook.

 2. makojad

  Wzorcowy program. Dla takich aplikacji istnieje iPhone. 🙂

 3. Adler

  Przemku, pozwolę sobie zadać pytanie jak Billings mają się do The Hit List, przyznam się że dalsze czekanie na wersję THL na iPhone przekroczyło moją granicę irytacji.

  • Przemysław Marczyński

   Billings i THL to zupełnie dwie inne aplikacje. Billing to zarządzanie projektami i wszystkim co wokół tego się odbywa. THL natomiast służy do zarządzania wszelkiej maści zadaniami w domu, zakupy i w pracy również jednak jest to „tylko” lista co mamy do zrobienia. Billings podlicza wydatki, mierzy czas spędzony nad projektem, wycenia prace i sprawdza automatycznie kto ile zalega z płatnościami. THL jest konkurencją dla Things (który jest do wygrania w konkursie urodzinowym Mój Mac). Polecam 😉