^

Billings Touch- rachunki i projekty w iPhonie

Przemysław Marczyński

2 lutego 2010
Billings_Touch.jpg

Pamiętacie może mój opis aplikacji do zarządzania projektami, kontrahentami i wystawianie rachunków? Aplikacja Billings otrzymała swoją wersję na iPoda Touch oraz iPhonea. Co ważne program jest darmowy i synchronizuje się ze swoim stacjonarnym kolegą. Patrząc na możliwości programu powiem… świetna robota!

billingsiphone1.jpg

Program jest wyśmienitym mobilnym biurem, które cały swój potencjał pokaże jako narzędzie zsynchronizowane z płatną wersją na Mac OS X. Jednak również sam, program stanowi nie lada gratkę.
Możemy przy jego udziale liczyć czas pracy nad projektem z przypisany do niego kosztem. Będąc na wyjeździe służbowym telefon zawsze mamy pod ręką, dlatego najłatwiej jest w nim zapisać wszystkie wydatki jakie ponieśliśmy. Koniec z szukaniem rachunków po kieszeniach. Aplikacja pozwala nawet wystawić rachunki i sprawdzić, który z naszych odbiorców zalega z płatnościami.
Program świetnie zrobiony pod względem wizualnym jak i obsługi. Polecam, nawet jeśli nie posiadacie wersji na komputerze stacjonarnym.

billingsiphone2.jpg

A jeśli chcielibyście zdobyć licencję na Billings, zapraszam na stronę autorów aplikacji. Właśnie rozpoczęli polowanie na jajko wielkanocne. Pierwszych trzech poszukiwaczy, którzy podeślą zrzut ekranu z jajkiem otrzyma licencję na Billings 3. Więcej tutaj.

Billings w iTunes – kliknij
Witryna aplikacji Billings na iPhone – http://www.billingsapp.com/iphone/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. SebaSonido

  Kolejny dobry tandem Mac – iPhone. Póki co potestuję wersję na iPhone OS, która wydaje się wypełniać lukę pomiędzy Money Jumsoft a Moneybook.

  Odpowiedz
 2. makojad

  Wzorcowy program. Dla takich aplikacji istnieje iPhone. 🙂

  Odpowiedz
 3. Adler

  Przemku, pozwolę sobie zadać pytanie jak Billings mają się do The Hit List, przyznam się że dalsze czekanie na wersję THL na iPhone przekroczyło moją granicę irytacji.

  Odpowiedz
  • Przemysław Marczyński

   Billings i THL to zupełnie dwie inne aplikacje. Billing to zarządzanie projektami i wszystkim co wokół tego się odbywa. THL natomiast służy do zarządzania wszelkiej maści zadaniami w domu, zakupy i w pracy również jednak jest to „tylko” lista co mamy do zrobienia. Billings podlicza wydatki, mierzy czas spędzony nad projektem, wycenia prace i sprawdza automatycznie kto ile zalega z płatnościami. THL jest konkurencją dla Things (który jest do wygrania w konkursie urodzinowym Mój Mac). Polecam 😉

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.