^

Kreatywnybazar.pl nowa witryna społecznościowa Adobe

Przemysław Marczyński

2 lutego 2010
kreatywnybazar.jpg

Firma Adobe rozpoczyna tworzenie społeczności powiązanej ze swoimi produktami. Pod adresem kreatywnybazar.pl będziemy mogli znaleźć tutoriale programów Photoshop, Ilustrator, Flash i innych. Nie zabrakło również działu Inspiracje, gdzie twórcy mogą czerpać natchnienie. Na nowej stronie można też przeczytać wywiady ze znanymi twórcami grafiki – np. wywiad z Piotrem „Foxem” Wysockim, który pracował przy tworzeniu Avatara.
Najlepiej założenia projektu przedstawi Pani Klaudia Jaworska z Adobe:

Społeczność użytkowników programów Adobe, czy szerzej grafików, jest spora, ale rozproszona. Chcemy integrować ją wokół naszego serwisu. Zależy nam też na poznaniu opinii o naszych produktach osób, które na co dzień z nich korzystają. Mam nadzieję, że nowy serwis stanie się platformą do takiego dialogu, dlatego szczególnie gorąco zapraszam do dyskusji na forum.

kreatywnybazaradobe.jpg

Trzeba przyznać, że ruch jest bardzo dobry. Nie ma lepszego sposobu na przyciągnięcie nowych i utrzymanie obecnych klientów jak prężna społeczność internetowa. Jeśli dodamy do tego konkursy i warsztaty to należy tylko przyklasnąć. Na razie treść witryny jest dość uboga, ale założeniem jest, że to my będziemy ją tworzyć. Mi idea się podoba, więc zachęcam Was abyście otworzyli progi swojego własnego Kreatywnego Bazaru.

Kreatywny Bazar Adobe – http://kreatywnybazar.pl/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy