^

Pro Studio Series 2010 – warsztaty Logic Studio oraz Final Cut Studio

Przemysław Marczyński

4 lutego 2010
ProStudioSeries2010.jpg

Mogę chyba zaryzykować i powiedzieć, że ta tradycja się przyjęła. Spotkania Pro Series odbywają się już od trzech lat i jak widać mają się dobrze. W tym roku organizatorzy (iSource) skupiają się na serii aplikacji: Final Cut Studio oraz Logic Studio.

program.jpg

Oddaję głos Pawłowi Małeckiemu (Product Manager w iSource S.A.)
Warszawski event w ramach Pro Studio Series 2010 to doskonała okazja, by pokazać możliwości oprogramowania firmy Apple. Samodzielnie, lecz pod okiem fachowców z branży audio video oraz europejskich ekspertów firmy Apple, będzie można sprawdzić, w jaki sposób przekształcić Maka w profesjonalne studio. Co więcej – niewielkim kosztem.
Koszt zdecydowanie niewielki, gdyż nie płacimy nic za uczestnictwo w pokazach i warsztatach. Jedynym ograniczeniem jest ilość miejsc. Z tego względu radzę już dziś pospieszyć na stronę projektu i wypełnić odpowiedni formularz.
Jak widać po programie, należy wygospodarować sobie cały dzień. A będzie to 25 lutego w Warszawie, Al. KEN 60, Multikino.

Witryna Pro Studio Series 2010 – http://www.isource.pl/proseries/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy