^

Wrześniowa paczka tanich programów od TheMacBundles

Przemysław Marczyński

2 września 2009

TheMacBundles.png

TheMacBundles rusza z kolejną paczką aplikacji. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony poziomem tego zestawu. Pięć pozycje są dla mnie bardzo interesujące. Może używacie Entourage od Microsoftu lub chcecie grać w gry na Maku, wówczas nasze preferencje się nie pokryją. Ja zwracam uwagę na…

Po pierwsze Money. Wspominany niedawno program do zarządzania budżetem. Wraz z programem na iPhone to świetna pozycja dla prowadzących wydatki domowe lub w firmie (my niestety mamy utrudnione wystawianie faktur – brak lokalizacji). Warto przetestować.

Kolejna aplikacja to Speed Download. Ten menedżer pobierania plików jest po prostu NAJ-lepszy. Włączy się z Safari i innymi przeglądarkami. Potrafi zasysać filmy z YouTube. Radzi sobie również jako serwer FTP. Doskonałe narzędzie, chociaż w swoim czasie prze zemnie znienawidzone.

Z uznaniem patrzę również na DVDRemaster Pro oraz Mac DVDRipper. Programy do konwertowania i zgrywania filmów z DVD. Przydatne narzędzia dla wszystkich, którzy lubią zabierać swoich ulubionych aktorów w drogę na laptopie lub cieszyć się filmami na komputerze bez wciskania płyty do napędu.

Przyznaje, że wcześniej nie znałem, ale program Super Flexible File Synchronizer wydaje się być bardzo ciekawy. Synchronizacja plików pomiędzy Mac i PC. Hmmm, mniam.

Obok wspomnianych pozycji mamy przyjemny program do rysowania, ImageFramem do obramowania zdjęć oraz Neutrino jako następca systemowego odtwarzacza muzyki. Graczy ucieszy możliwość uruchamiania gier z PC na Maku – CrossOver Games.

Paczka bardzo udana. Na tle poprzednich zdecydowanie najlepsza. Warto wydać na nią 50 dolarów. Kupując dwie paczki zaoszczędzicie 5 dolarów (możecie skrzykiwać się w pary w komentarzach ;-)). Temat do Waszego rozważenia. Koniec promocji za 19 dni.

Witryna TheMacBundles – http://www.themacbundles.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy