^

Money dla iPhone`a

Przemysław Marczyński

21 sierpnia 2009

moneyforiphone.png

Może pamiętacie jak swojego czasu napisałem kilka ciepłych słów o programie do zarządzania finansami firmy Jumsoft. Wczoraj aplikacja miała swoją aktualizację, jedną z wielu. Niby nic takiego, drobne poprawki oraz synchronizacja z Money dla iPhone. To dość ciekawe, bo takiego programu nie było… do dzisiaj.

money.png

Oddano nam w ręce bardzo poręczne narzędzie do monitorowania wydatków. Program pozwala na tworzenie wielu kont (bankowych, karta kredytowa, gotówka) oraz ustalenie dochodów i rozchodów na każdym z nich. Odbywa się to w zakładce Budget. Money for iPhone pokaże nam również bardzo przyjemne dla oka raporty naszych finansowych poczynań.

moneyip.png

Aby dodać rachunek, który właśnie przyjdzie nam zapłacić w sklepie wystarczy wybrać Bills i wprowadzić odpowiednią kwotę. Nasze konto automatycznie uszczupli swoje zasoby. Jest to chyba najważniejsza część programu, gdyż właśnie te „nieoczekiwane” wydatki, potrafią mi zrujnować skrupulatnie przygotowany budżet na miesiąc.

Program wygląda dobrze. Nie było czasu na jego dogłębną analizę, ale przez te kilkanaście minut sprawował się bez zastrzeżeń. Osobiście gorąco polecam.

I uwaga, Money dla iPhonea jest darmowy. Doskonały ruch marketingowy, który może przekonać wielu do zakupu wersji programu na komputer stacjonarny. Brawo Jumsoft, tak można pobić konkurencję 😉

Money dla iPhone w iTunes – KLIKNIJ

Witryna programu Money dla iPhone – http://www.jumsoft.com/money/iphone/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (7)
L

7 komentarzy

 1. Rudhy

  Niestety widząc cenę „dużej” aplikacji (39$) pozostanę przy duecie iCompta (free) + iComptaMobile (5.99$). Nie będę musiał w budżecie planować ponad 100 zł na planowanie budżetu…

 2. Patrycjusz Szubryt

  no czekałem na cos takiego. Skoro nie moge miec excela to przynajmniej cos takiego 🙂

 3. Patrycjusz Szubryt

  Kurcze albo ja jestem uposledzony albo raporty w tym programie nie dzialaja jak sie poda debet na karcie kredytowej :/

 4. SebaSonido

  Graficznie przypomina Awesome Note i jeżeli funkcjonalność ma podobną to trzeba to mieć 😉 W dodatku darmowy? Szok 😀

 5. Patrycjusz Szubryt

  PollecM instrukcje, ten design retro i ikonoi pełen wypaść

 6. SebaSonido

  U was też tak muli przewijanie głównej listy z przychodami/wydatkami? Mam nadzieję, że przy okazji kolejnego update’u to poprawią.

  • Przemysław Marczyński

   Nie odnotowałem, ale jak na razie moja lista jest krótka.