^

WriteRoom dla iPhone`a za darmo

Przemysław Marczyński

21 sierpnia 2009

writeroom.png

Kolejna już dziś informacja o programie dla iPhone`a. Temat jednak wart poruszenia, bo chodzi o akcję promocyjną, jaka będzie trwała przez weekend. W tym czasie będziemy mogli za darmo pobrać doskonały edytor tekstu na iPhone`a. Kto zna ten produkt z komputerów Apple, ten wie o czym mówię.

wriphone.png

Prostota tej aplikacji to jej największy atut. Pełnoekranowy edytor tekstu, bez zbędnych dodatków. Jeśli chcemy pisać dłuższe teksty na naszym telefonie, ta produkcja wydaje się być bardzo sensownym rozwiązaniem. Na koniec WriteRoom sporządzi nam szybką statykę tekstu i udostępni go przez Wi-Fi. Jeśli akurat nie będziemy w zasięgu tej sieci, dokument możemy przesłać e-mailem.

Gorąco polecam i nie tylko z okazji, że cena została zredukowana do zera (normalna cena programu 4,99 dolarów/euro). Program jest po prostu świetny.

Link do WriteRoom w iTunes – KLIKNIJ

Odnośnik do witryny aplikacji – KLIKNIJ

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Patrycjusz Szubryt

    Ostatnio programisci trafiają w samo sedno z aplikacjami. Własnie szykuje sie do pisania wiekszej partii tekstów więc dla mnie to jak znalazł

  2. Patrycjusz Szubryt

    Jestem po pierwszych testach tej aplikacji. Powiem szczerze, ze spełnia moje oczekiwania w najeyzszyzm stopniu. Szkoda tylko, ze nie można zielonego kolru textu włączyć 😉