^

Deep – poukładane zdjęcia

Przemysław Marczyński

2 stycznia 2009

deep.png

Tak się zastanawiałem dlaczego w obozie Ironic Software taka cisza. Już dawno nie odświeżyli swojego genialnego Leap. I oto proszę, pojawia się nowy program, który znów w rewelacyjny sposób wykorzystuje mechanizm Spotlight, a wszystko do zdjęć.

Interfejs programu odbiega od znanych układów iPhoto. Podobnie jak w Leap będziemy mieli ogromne możliwości filtrowania zdjęć, używania tagów czy odnajdywania tylko obrazków z puli odpowiednich rozmiarów. Nic nie stoi na przeszkodzie aby Deep pokazał nam zdjęcia o przewadze koloru czerwonego lub wymieszał dwa odcienie.


deep2-1.png
Panowie Ted i Tom dodali ponadto rozwiązanie obecne w aplikacji iTunes o nazwie Genius. Polega ono na tym, że gdy wskażemy jedno zdjęcie i wybierzemy tą funkcję, ujrzymy wszystkie podobne zdjęcia z naszych fotograficznych zasobów.
Niestety Deep nie ruszy na Tigerze. Program wymaga Leoparda i tow wersji nie niższej niż 10.5.5.
Aplikacja działa naprawdę świetnie i przypadnie do gustu wszystkim zagubionym w stosie swoich fotografii. Jeśli czujecie się zagubieni wśród swoich zdjęć, to musicie sięgnąć po ten program. Będziecie zachwyceni, obiecuję.

Witryna: http://www.ironicsoftware.com/deep/
Cena: 34 dolary

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. CoSTa

    A niech to jasny szlag trafi. Miałem w najbliższym czasie nie wydawać kasy na oprogramowanie ale twórcy Leap nie mogą się mylić. Biorę się do testów ale już widzę, że soft okaże się cholernie przydatny.