^

Deep – poukładane zdjęcia

Przemysław Marczyński

2 stycznia 2009

deep.png

Tak się zastanawiałem dlaczego w obozie Ironic Software taka cisza. Już dawno nie odświeżyli swojego genialnego Leap. I oto proszę, pojawia się nowy program, który znów w rewelacyjny sposób wykorzystuje mechanizm Spotlight, a wszystko do zdjęć.

Interfejs programu odbiega od znanych układów iPhoto. Podobnie jak w Leap będziemy mieli ogromne możliwości filtrowania zdjęć, używania tagów czy odnajdywania tylko obrazków z puli odpowiednich rozmiarów. Nic nie stoi na przeszkodzie aby Deep pokazał nam zdjęcia o przewadze koloru czerwonego lub wymieszał dwa odcienie.


deep2-1.png
Panowie Ted i Tom dodali ponadto rozwiązanie obecne w aplikacji iTunes o nazwie Genius. Polega ono na tym, że gdy wskażemy jedno zdjęcie i wybierzemy tą funkcję, ujrzymy wszystkie podobne zdjęcia z naszych fotograficznych zasobów.
Niestety Deep nie ruszy na Tigerze. Program wymaga Leoparda i tow wersji nie niższej niż 10.5.5.
Aplikacja działa naprawdę świetnie i przypadnie do gustu wszystkim zagubionym w stosie swoich fotografii. Jeśli czujecie się zagubieni wśród swoich zdjęć, to musicie sięgnąć po ten program. Będziecie zachwyceni, obiecuję.

Witryna: http://www.ironicsoftware.com/deep/
Cena: 34 dolary

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. CoSTa

    A niech to jasny szlag trafi. Miałem w najbliższym czasie nie wydawać kasy na oprogramowanie ale twórcy Leap nie mogą się mylić. Biorę się do testów ale już widzę, że soft okaże się cholernie przydatny.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.