^

Prezent wydany

Przemysław Marczyński

11 grudnia 2007

Dzieki witrynie www.random.org przeprowadziłem losowanie wśród wszystkich komentarzy które zmieściły się w terminie. Było ich 38. Jak na tak skromną stronę jaką jest Mój Mac to prawdziwy rekord. Ciesze się z Waszej aktywności. Zawsze komentarze dają autorowi wiele radości. Tak też jest i w tym przypadku.
Wynik
Pragnę poinformować, ze wylosowany został numer 32. Pod tą liczbą kryje się:

tsander

Warto wspomnieć jaką aplikacją zostanie obdarzony nasz laureat. W moim odczuci najlepszy klient FTP na Maca – Yummy FTP. W tym miejsu pragnę podziękować autorowi programu – Jason Downing. Moc podziękowań za wsparcie tej akcji.

Yummyleo

Gratuluję i mam nadzieję, że będę mógł co jakiś czas oddawać Wam licencje ciekawych programów. Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę. Mam nadzieję, że Mikołaj przyniósł wymarzone prezenty.
PS. Proszę zwycięzcę o kontakt poprzez formularz kontaktowy dla potwierdzenia danych osobowych.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

 1. Zierek

  Grarulacje tsander!

 2. mleczarz

  Smacznego :-).

 3. Dsue

  Gratulacje!

 4. Rudhy

  Na zdrowie!
  Swoją drogą, trzeba przyznać, że fajnych klientów FTP na Maczka jest kilka. Ja – mimo, że mam licencję Fetch’a – wciąż używam darmowego CyberDuck’a. Polecam!

 5. tsander

  Hihi, nie sądziłem że to ja zostanę wylosowany 🙂 Dziękuję wszystkim biorącym udział w zabawie, szanownemu autorowi strony, Pemmaxowi, no i oczywiście autorowi programu 🙂

 6. Pemmax

  Ciesze się, że wszystko poszło dobrze i Yummy może już pracować. Gratuluję ponownie.
  Mam nadzieję, że to nie jest koniec zabawy na MM 😉 Pozdrawiam wszystkich Czytaczy 😉