^

iLingual gotowy na Leoparda

Przemysław Marczyński

9 grudnia 2007

Ilingual

Opisywany już prze zemnie program do tłumaczenia aplikacji – iLingual doczekał się nowej wersji, która działa pod Mac OS X Leoparde. Dodano kilka przydatnych funkcji jak pomijanie pustych i przetłumaczonych zwrotów. Przyznam się, że aplikacja przypada mi coraz bardziej do gustu. Chodź do tłumaczeń zazwyczaj używam iLocalize. Ostatnie zmiany w programach po wprowadzeniu Leoparda poczyniły dość spore zamieszanie z bibliotekami i całym procesem tłumaczenia programów. iLocalize potrafił zrobić kilka nieprzyjemnych psikusów. Całkiem dobrze te problemy można znieść przy udziale iLinguala. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich zaczynających zabawę w tłumaczenie programów jak i tych którzy już poczynili kilka lokalizacji innymi narzędziami. Program darmowy do stosowania przy każdej aplikacji pod warunkiem, jeśli nie czerpiemy z tego korzyści majątkowych.

Program posiada uaktualniony polski interfejs. Coraz lepsza współpraca z Nobuatsu Sekine zaowocowała pojawieniem się dedykowanych ikon dla naszego rodzimego języka (patrz niżej).

Export Exportall

Serdeczne podziękowania dla Nobu!!!
Witryna programu iLingual – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy