^

FileMaker Cloud w Polsce

Przemysław Marczyński

7 lutego 2023

Wiecie, że jedna z najlepszych baz danych – FileMaker (obecnie zmieniana jest nazwa na Claris), to firma należąca do Apple? Jeśli nie znacie jeszcze tej aplikacji, a potrzebujecie narzędzia do organizowania danych, to koniecznie zwróćcie uwagę na ten program. Dziś nadąża się jeszcze jedna okazja, żeby przyjrzeć się temu rozwiązaniu. W Polsce pojawia się rozwiązanie chmurowe tej platformy, pozwalające na współdzielenie danych w zespołach.

FileMaker – solidna baza danych

Czym jest aplikacja FileMaker? Na pierwszy rzut oka może sprawiać wrażenie zawiłej aplikacji do zarządzania informacjami. W ostatnim czasie platforma przeszła jednak wiele zmian i dzięki gotowym szablonom potrafi przygotować dla nas solidne rozwiązania do prowadzenia firmy lub gromadzić domowe informacje. Nie chciałbym tu zbytnio naginać rzeczywistości ale chyba nie minę się zbytnio z prawdą, jeśli powiem, że możliwości FileMaker’a są praktycznie nieograniczone. Pod gotowymi szablonami mamy zaawansowany silnik wyszukiwania, filtrowania i wyodrębniania informacji. Wprawni specjaliści od FileMaker’a są w stanie przygotować „skrojony na miarę” produkt dla każdej firmy. Sam używam tego rozwiązania w swojej firmie i chociaż nie mogę nazwać się „FileMaker ninja” to byłem w stanie sam stworzyć bazę danych, która działa i sprawdza się już od kilku lat. Jeśli szukacie rozwiązania do wystawiania faktur, magazynu, gromadzenia treści i wszystkiego, co potrzebuje uporządkowania – warto sprawdzić możliwości tego rozwiązania.

Claris filemaker

FileMaker Cloud

FileMaker Cloud uzupełnia ofertę platformy do tworzenia aplikacji, w skład której wchodzą już Claris FileMaker Pro i FileMaker Server – oba w pełni przystosowane do wydajnej pracy w języku polskim. FileMaker Cloud zapewnia wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność rozwiązań FileMaker, nie wymagając przy tym dodatkowego czasu i zasobów potrzebnych do wdrożenia i utrzymania serwera. To kompletny zestaw narzędzi dla polskich firm do tworzenia i udostępniania zespołom aplikacji w chmurze oraz integrowania ich z innymi popularnymi aplikacjami i usługami internetowymi. Umożliwia on firmom zwiększenie efektywności dzięki jednej spójnej platformie, która przechowuje wszystkie dane w całej firmie.

Filemaker bazy

Wsparcie dla FileMaker’a w Polsce

Dostępność usługi chmurowej w Polsce cieszy tym bardziej, że użytkownicy będą mogli korzystać ze wsparcia lokalnej firmy. Certyfikowanym partnerem firmy Claris jest firma k7, która planuje i wdraża rozwiązania FileMaker’a.

Poznaj FIleMaker’a (Claris)www.claris.com
SklepWinsoft International
Wsparciek7

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. art_boss

    Jak już taka reklama, to może byś podał od jakiej ceny zaczyna się abonament chmurowy, bo dowiedzenie się tego jest jakby trudne 🙂

    • Przemysław Marczyński

      Na moje pytanie o cenę do biura prasowego otrzymałem informacje: „Zainteresowanych zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu dopasowania oferty pod indywidualne potrzeby.” Stawiam, że ceny zaczynają się od 400 zł ale po konkrety warto spytać na Winsoft lub k7.