^

Luminar AI za darmo

Przemysław Marczyński

4 stycznia 2023

Popularny program do szybkiej edycji zdjęć Luminar AI można pobrać za darmo. Wystarczy skorzystać z jednego odnośnika i podziękować niemieckiej redakcji CHIP’a. Promocja skierowana jest dla ich czytelników, ale twórcy programu nie kryją się specjalnie ze swoją akcją. Od nas otrzymają dane e-mail, a sami oddadzą starszą wersję aplikacji za darmo. Układ wydaje się fajny. Co zatem należy zrobić, żeby skorzystać z darmowej oferty na Luminar AI?

Pobierz za darmo Luminar AI

Jeśli chcecie pobrać aplikację za darmo, musicie na chwilkę zamienić się w niemieckiego czytelnika CHIP’a. Klikacie w ten link i podajecie swój adres e-mail oraz imię. Proste 🙂 Na skrzynkę e-mail przychodzi wiadomość z odnośnikiem do pobrania programu (Mac i Windows) oraz numer kodu aktywacyjnego. Po pobraniu programu musimy założyć konto (znów podajemy e-mail i hasło). Program jest Wasz. Sugeruję sie spieszyć, bo jak sie zorientują, że wszyscy pobieramy aplikację, to akcja może się skończyć 🙂 Żeby nie było tak kolorowo, powiem tylko, że SKYLUM ma nową aplikację Luminar Neo. Nie oczekujcie zatem rozwijania otrzymanego programu. Możecie natomiast spodziewać się niebawem fajnej oferty cenowej na Luminar Neo i kto wie, może po używaniu darmowej odsłony programu zostaniecie skuszeni do zakupu 🙂

Fajna aplikacja

Sam Luminar AI jest bardzo przyjemną aplikacją do szybkiej edycji zdjęć. To słowo edycja jest mocno „na wyrost”, bo możemy tutaj wykorzystując suwaki poprawić wygląd naszych zdjęć. Możliwości są tu znacznie rozbudowane w porównaniu do innych (darmowych) programów, a sama sztuczna inteligencja, którą chwalą się programiści, może nas bardzo miło zaskoczyć. Jeśli bawicie się zdjęciami, program mile Was zaskoczy i pozwoli w prosty sposób poprawić wygląd zdjęć. Nie wspomnę już o miłej cenie 🙂LuminarAI

Dzięki Łukasz Płonka za cynk o promocji 🙂

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. aro

  Nie działa. Po kliknięciu SUBMIT nie dzieje się nic.

  • Waldek

   Mam to samo niestety 🙁

   • Przemysław Marczyński

    Może już wyłączyli dostęp. Za dużo chętnych. Ja bym jednak próbował jutro.

 2. M

  Skylum wciaz kombinuje: wypuszczają program, wspierają go krótki czas, potem wydają kolejna wersje pod zmodyfikowana nazwa, która znów trzeba kupic, szczególnie jak się aktualizuje maca, no i starych wersji i tak nie da się pobrać, jak ktos zmieni komputer.