^
AppleTV_SONY

Jak zdobyć 2 miesiące Apple TV+ za darmo

Przemysław Marczyński

9 listopada 2022

Jeśli chcesz sprawdzić, jak działa usługa Apple TV+, nadarza się ku temu świetna okazja. Apple oferuje darmowe 2 miesiące oglądania filmów z ich platformy. Ja natomiast podpowiem, jak usunąć abonament, żeby nie naliczono nam kosztów za kolejne miesiące ATV+.

Jak uruchomić darmowy Apple TV+

Sposób na zdobycie 2 miesięcy darmowego dostępu do Apple TV+ jest banalnie prosty. Wystarczy kliknąć ten linkredeem.apple.com
Co ważne, nawet osoby posiadające kiedyś tę usługę mogą skorzystać z oferty (zazwyczaj takie akcje ograniczone są tylko dla nowych abonentów). Klikajcie zatem i cieszcie się produkcjami filmowymi od Apple.

Jak usunąć abonament Apple TV+

Po dwóch miesiącach przyjdzie Ci zapłacić 34,99 zł za każdy miesiąc Apple TV+. Powyższy link aktywuje normalną subskrypcję z odroczonym terminem płatności. Możesz oczywiście zrezygnować z abonamentu. Sugeruję zrobić to natychmiast po aktywacji, bo okres testowy będzie aktywny, a my sami nie zapomnimy o upływającym czasie okresu testowego. Jak zatem anulować subskrypcję Apple? Zerknij na poniższy obrazek, żeby dostać się do miejsca, skąd zarządzamy swoimi opłatami.


Wejdź w: Ustawienia systemowe / Apple ID / Multimedia i zakupy / Subskrypcje – Zarządzaj /
Następnie przy usłudze, którą chcemy wyłączyć wybieramy: Edycja / Anuluj subskrypcję

Miłego oglądania i monitorujcie swoje koszty usuwając usługi, z których nie korzystacie.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. MK

    Nieprawda. Powielacie błędne informacje o darmowym okresie publikowane jak popadnie również na innych applowych portalach.
    Dla istniejących klientów NIE da się uzyskać darmowego okresu. Po kliknięciu w link i przejściu z Safari na MacAppStore wyświetla sie komunikat: „NIE MOŻNA ZREALIZOWAĆ KODU” a niżej „Nie można zrealizować oferty dla obecnego abonamentu”.
    Ponadto podany Link prowadzi do obejrzenia za darmo dla NOWYCH na zachętę do opłat jakiegoś niezbyt ambitnego filmu o rozterkach młodej słabej aktoreczki… Beznadzieja i niestety MojMac to juz nie ten „mój mac” który kiedyś lubiłem czytać.
    MMM -> słabo, słabiej, czuje muł blisko dna..