^

Disney Plus za 19 złotych? Tak!

Do premiery nowego gracza na rynku usług streamingowych pozostało niewiele ponad miesiąc. Disney Plus szykuje swoją bibliotekę, tłumacząc coraz więcej seriali i filmów na język polski. Co jednak ważne, Disney będzie chciał powalczyć nie tylko zawartością oferty, ale również ceną. Przygotujcie się na najniższy abonament, jaki będziecie mogli kupić wśród „dużych graczy”: HBO Max, Netflix czy Canal+.

8 miesięcy w cenie 12

Już 14 czerwca Disney Plus wejdzie do Polski. Abonament ustalono na 28,99 zł. na miesiąc. Będzie jednak możliwość skorzystania z oferty powitalnej. W jej ramach będzie można kupić roczny dostęp do usługi w cenie 229,90 zł. Wychodzi to niewiele ponad 19 złotych na miesiąc. Żeby skorzystać z promocji, trzeba będzie wykonać trzy kroki:

  • zarejestrować się do dnia 14.06 na stronie www.disneyplus.com
  • 14.06 otrzymasz e-mail z linkiem do oferty
  • do 26.06 skorzystaj z oferty klikając w otrzymany link

Czy to jednorazowa akcja?

Według zapowiedzi Disney’a jest to jednorazowa oferta. Jednak z tego, co mi powiedział Rafał Adamski, taka oferta pojawia się w UK systematycznie.

Czy skorzystasz z oferty Disney’a?

Dla mnie jest to zdecydowany lider, jeśli chodzi o jakość obrazu, zawartość programów oraz cenę. Disney chce zdyskwalifikować konkurencję i jestem bardzo ciekawy czy mu się to uda. Skorzystasz z takiej oferty? Zdaje się, że sprawa wykupu abonamentu jest mocno podzielona. Według ankiety, jaką zostawiłem na Twitterze Netflix i Disney Plus idą „łeb w łeb”. Przy 740 oddanych głosach na razie wygrywa Disney 🙂

Oficjalna strona usługi Disney Pluswww.disneyplus.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Kamil

    Czerwiec to 06, a nie 07 😉