^
True_Wireless3_mojmac

MOMENTUM True Wireless 3 – nowe słuchawki od Sennheiser’a

Przemysław Marczyński

28 kwietnia 2022

Sennheiser prezentuje trzecią odsłonę popularnych słuchawek z serii MOMENTUM. Firma stawia tutaj na trzy podstawowe funkcje: jakość dźwięku, wygoda użytkowania i redukcja szumów.

Wyjątkowa jakość dźwięku

MOMENTUM True Wireless 3 zapewniają wyjątkową jakość dźwięku, opartą na systemie akustycznym TrueResponse firmy Sennheiser. Bazuje on na dynamicznych 7-milimetrowych przetwornikach wyprodukowanych w Niemczech, które oferują wciągający dźwięk stereo z głębokim basem, naturalnymi średnimi i szczegółowymi wysokimi tonami. Nowa funkcja personalizacji dźwięku zapewnia lepsze wrażenia odsłuchowe dzięki testowi słuchania ze specjalnym przewodnikiem, który umożliwia ustawienie idealnego brzmienia dla idywidualnych właściwości słuchu każdego użytkownika. Ponadto aplikacja Smart Control oferuje możliwość wyboru wstępnie zdefiniowanych ustawień i funkcję korektora, aby dostosować dźwięk do gustu użytkownika.

True_Wireless3_mojmac

Słuchawki z redukcją szumów

MOMENTUM True Wireless 3 zostały stworzone do użytkowania w codziennym życiu, zwłaszcza w ruchu, dlatego Sennheiser specjalnie udoskonalił adaptacyjną redukcję szumów, która automatycznie dostosowuje się do otoczenia. System stale monitoruje hałas otoczenia, aby tłumić go w czasie rzeczywistym. Użytkownicy, którzy chcą być świadomi swojego otoczenia, mogą jednym naciśnięciem wyłączyć redukcję szumów lub przełączyć się w tryb transparentnego słyszenia.

True_Wireless3_mojmac

Do rozmów telefonicznych

Słuchawki obsługują szeroką gamę kodeków audio, takich jak AAC, SBC i aptX Adaptive, które zmniejszają latencję do minimum. Ponadto każda słuchawka jest teraz wyposażona w trzy mikrofony, które gwarantują krystalicznie czystą jakość połączeń, umożliwiając płynne i łatwe prowadzenie wideokonferencji. Intuicyjne panele dotykowe słuchawek, funkcje których użytkownicy mogą dostosować do swoich osobistych preferencji, ułatwiają sterowanie dźwiękiem i dostęp do asystentów głosowych.

Gotowe zawsze gdy ich potrzebujesz

True_Wireless3_mojmac

Dzięki odpornej na zachlapania obudowie z certyfikatem IPX4, MOMENTUM True Wireless 3 są otwarte na niemal każdą przygodę. Niezależnie od tego, czy biegasz w deszczu, czy intensywnie trenujesz, nowe słuchawki Sennheiser zapewniają najwyższej klasy wrażenia odsłuchowe, nawet w niesprzyjających warunkach. Żywotność baterii nowych MOMENTUM True Wireless 3 wynosi siedem godzin i można ją wydłużyć do 28 godzin korzystając z etui-powerbanku, co oznacza, że użytkownicy nie muszą martwić się o znalezienie źródła zasilania w pobliżu. Ponadto wysokiej jakości etui obsługuje ładowanie bezprzewodowe, dzięki czemu jest ono niesamowicie proste.

Ceny i dostępność

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 będą dostępne w Polsce w drugiej połowie maja w katalogowej cenie detalicznej 1129 PLN. Słuchawki będą oferowane w kolorach: białym, czarnym i grafitowym.

Źródło: informacja prasowa

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Antenki

    Podstawowym minusem słuchawek Momentum jest to, że strasznie wystają z uszu. Jeśli ktoś ma mniejszą głowę / uszy to już to w ogóle komicznie wygląda.