^

Nowa seria plecaków Gomatic opracowana razem z Peterem McKinnonem

Przemysław Marczyński

13 kwietnia 2022

Dwie rzeczy są dla mnie oczywiste. Musisz mieć dobry plecak, żeby wygodnie przenosić swój sprzęt i chronić go w trudnych warunkach. Po drugie Peter McKinnon to ciekawa postać YouTube’a i jeśli jeszcze go nie śledzicie to czas najwyższy nadrobić zaległości 🙂 Z połączenia tych dwóch rzeczy powstały nowe plecaki, co zapowiada świetny produkt.

Firma Gomatic z Peter’em kontynuują współpracę i przedstawiają trzy nowe produkty:

  • Everyday Daypack (25 litrów),
  • plecaka na ramię Everyday Slingbag (8 litrów),
  • organizera Everyday Tech Organizer.

Gomatic Peter McKinnon Everyday Daypack

Ten 25 litrowy plecak zaspokoi potrzeby wszystkich użytkowników, ponieważ może być zarówno typowym plecakiem na sprzęt fotograficzny, jak i „idealnym” plecakiem na co dzień. W tym modelu postawiono przede wszystkim na personalizację. Organizacja wnętrza odbywa się za pomocą wkładów i przegródek. Plecak ma kilka zewnętrznych kieszeni, wiele uchwytów i pasków, tunel umożliwiający zamocowanie plecaka na walizce na kółkach oraz jest wykonany z wodoodpornych materiałów i zamków błyskawicznych.

Ponadto z przodu plecaka przewidziano zapięcie na klatce piersiowej oraz system MOLLE, który możesz wykorzystać, gdy chcesz przetransportować nieco więcej sprzętu. Plecak występuje w 5 wersjach.

Cena: od 1390 zł

Gomatic Peter McKinnon Everyday Slingbag

Nowy model na ramię ma 8 litrów i jest zaprojektowany z myślą o mniejszym obciążeniu, ale wykonano go z tych samych trwałych i wodoodpornych materiałów co plecak Everyday Daypack. Jest w nim dość miejsca, aby wygodnie zmieścić bezlusterkowy aparat lub małą cyfrową lustrzankę z dodatkowym obiektywem. Szybki system zamykania jedną ręką oraz sztywna konstrukcja na ramie z drutów z zapięciem na zatrzask sprawia, że otwieranie i zamykanie plecaka jest bardzo proste.

Cena: 849,00 zł.

Gomatic Peter McKinnon Everyday Tech Organizer

Nowy organizer Everyday Tech Organizer (wodoodporne materiały i zamki błyskawiczne) jest wyposażony w kieszenie i umożliwia uporządkowanie drobniejszego sprzętu. Możesz bezpiecznie przechowywać w nim wszystkie kable, ładowarki, kamery sportowe, adaptery, czytniki kart, karty pamięci i o wiele więcej.

Cena: 379,00 zł.

Oficjalna strona marki Gomatic

Źródło: informacja prasowa

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Miejsce

    Wygląda ciekawie, jednak ze zdjęcia ten system wewnętrznych przegródek zabiera za dużo miejsca – przynajmniej jak na mój gust.

    Sling mocno przypomina innego znanego producenta toreb fotograficznych 😉