^
unclutter_ukraina

Kup aplikację i wesprzyj Ukrainę

Przemysław Marczyński

29 marca 2022

Nie znam osoby wśród znajomych, która nie wsparłaby uchodźców z Ukrainy. To doświadczenie jest niesamowite. Uświadamianie Wam tego jest zbędne, bo jestem przekonany, że również każdy z Was ma swój udział w tej pomocy. Programiści także wspierają broniących się Ukraińców przed agresją Rosji. Dziś możecie kupić bardzo ciekawą aplikację, a pieniążki z niej powędrują na wsparcie potrzebujących.

Unclutter dla Ukrainy

Eugene Krupnov jest twórcą aplikacji Unclutter. Sama aplikacja narodziła się w Kijowie. Tam też znajduje się biuro firmy. Ten świetny program możecie zdobyć, przekazując darowiznę na wsparcie Ukrainy. Cały koszt zakupu powędruje do National Bank of Ukraine oraz organizacji charytatywnych. Wejdź na specjalnie przygotowaną stronę i skorzystaj z ciekawej formy pomocy.

Ukraińscy programiści

Jest duża szansa, że korzystacie z aplikacji ukraińskich programistów. Wielokrotnie pisałem o aplikacjach firm: MacPaw, Belight Software czy Reddle. Tworzą świetne produkty. Teraz jest doskonała okazja aby wesprzeć ich finansowo i z rozmysłem. Przejrzyjcie, co oferują na swoich stronach, a może to właśnie ich produkt wybierzecie na swój nowy program do edycji PDFów, projektowania wnętrz lub zachowania porządku na dysku. Warto wspierać ich również w taki sposób.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. (po)ruta

  A dlaczego mam wspierać zbrodniarzy, ludobójców, morderców i wyjątkowo nieludzkich oprawców Polaków na Wołyniu, Galicji Wschodniej, Bieszczadach, na Woli podczas tłumienia Powstania Warszawskiego ????!!!!!!
  Każdy, kto wspiera tych bydlaków nie zasługuje na bycie Polakiem, gdyż jest SKUREYSYNEM !!!!

  • Przemysław Marczyński

   Trzeba pamiętać ale nie rozpamiętywać. Jesteśmy ludźmi i naturalnym odruchem powinna być pomoc potrzebującym.

  • szaraczek

   @(po)ruta Ci, których wspomniałeś już dawno nie ma. Czy Ty czujesz się winny morderstw popełnionych przez polskich pracowników UB/SB tylko ze względu na wspólną narodowość? A wsparcia potrzebują ludzie, którzy nikogo nie atakowali, tylko zostali zaatakowani przez państwo, które za nic ma życie zarówno Ukraińców, Polaków, jak i zresztą swoich obywateli. Nie pomóc tym, którzy pomocy potrzebują to właśnie wspieranie bydlaków.