^

Różowy ekran śmierci

Tomasz Wołkowski

23 stycznia 2022

Użytkownicy iPhonów z serii 13 mają nowy problem: różowy ekran śmierci. Apple wie o problemie i chce go rozwiązać dzięki aktualizacji. Do tej pory użytkownicy są pozostawieni z problemem sami sobie.
Z nieznanego powodu iPhony serii 13 zaczęły odmawiać posłuszeństwa. Problem objawia się różowym interfejsem co już ochrzczono różowym ekranem śmierci (nazewnictwo zaczerpnięte z Windowsa). Użytkownicy donoszą, że ekran robi się w losowych momentach różowy a następnie nie da się z niego normalnie korzystać. Tylko całkowity restart iPhone’a usuwa usterkę, lecz też tylko na jakiś czas.
Problem znany jest od października ubiegłego roku i przede wszystkim na terenie Chin. Początkowo Apple wymieniało urządzenia na nowe, lecz po głębszej analizie wydali oświadczenie, że problem tkwi w oprogramowaniu, więc wymiana sprzętu nic nie da. Nie pozostaje nic innego jak czekać na naprawienie poprzez aktualizację. Miejmy tylko nadzieję, że nas nie dotknie ten problem a Apple szybko naprawi problem.

 

 

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy