^

Twitter Flock Timeline

Tomasz Wołkowski

25 stycznia 2022

Twitter oznajmił w lipcu 2021 r. , że pracuje nad nową alternatywą Timeline dla „zaufanych znajomych”. Alternatywa ta ma umożliwić użytkownikom dzielenie się tweetami, które mogą zobaczyć tylko wybrane osoby. 


Jak stwierdził twórca Alessandro Paluzzi, najnowsza wersja mobilnej aplikacji Twittera zawiera dalsze szczegóły o tym , jak ma funkcjonować ta lista. Podobnie jak w Instagramie „Bliscy znajomi”, Twitter Flock jest alternatywną linią czasu do dzielenia się treściami z danymi kontami a nie z każdym, kto nas obserwuje.


Bazując na tweecie Paluzziego, użytkownicy mogą wybrać do tej listy do 150 osób. I tylko te wybrane osoby, które umieścimy na liście Flock, będą mogły widzieć tweety i odpowiadać na nie. Lista wybranych kont może być zaktualizowana w każdym momencie.
Ci, którzy zostaną usunięci z listy, nie będą o tym poinformowani. Tweety Flock będą oznaczone zielonym kolorem tak, abyśmy wiedzieli, że zostaliśmy wybrani do „Bliskich znajomych”.


Kiedy tak funkcja będzie dostępna, na razie nie wiadomo. Miejmy nadzieję, że po wszystkich testach, jak najszybciej będziemy mogli z niej korzystać.

 


Źródło: 9To5Mac

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy