^
appletvplus_LG

Darmowa Apple TV+ dla użytkowników telewizorów LG

Przemysław Marczyński

3 listopada 2021

Jeśli posiadacie telewizor LG Smart (z roku 2016 i nowszy) oraz modele 8K i 4K, to właśnie staliście się posiadaczami darmowego abonamentu na Apple TV+. Przez 3 miesiące będziecie mogli korzystać z filmowej usługi Apple bez żadnych opłat.

Jak skorzystać z oferty LG i Apple?

Włączenie darmowego abonamentu na Apple TV+ jest bardzo proste. Wchodzicie do sklepu LG Content Store i wybieracie aplikację Apple lub klikacie baner reklamowy Apple TV+ w menu głównym LG TV. Pamiętajcie, że wcześniej nie mogliście używać tej usługi (oferta tylko dla nowych subskrybentów). Promocję można aktywować tylko raz dla Apple ID. Będziecie musieli również podać dane płatnicze dla rozliczeń abonamentu (należy wcześniej wyłączyć ofertę, jeśli nie chcecie ponieść dodatkowych kosztów za kolejne miesiące oglądania Apple TV).

Na takiej promocji zyskują wszyscy. LG pokazuje, że na ich telewizorach (nawet tych z 2016 roku) można oglądać ofertę Apple TV+ bez konieczności kupowania Apple TV. Apple natomiast kusi swoją ofertą i przyciąga takimi produkcjami jak, mój ukochany Ted Lasso. W ofercie Apple TV+ mamy coraz więcej ciekawych tytułów. Ostatnio uwagę widzów przyciągają: Fundacja czy Inwazja. I chociaż trudno mierzyć się Apple z ilością tytułów jakie znajdziemy w Netflix’e, to jakościowo oferta Apple może skusić do wydania miesięcznie 24,99 złotych. Zresztą, teraz sami będziecie mogli się przekonać przez trzy miesiące czy ta usługa jest dla Was.

Ofertę telewizorów LG znajdziecie tutaj, będzie dostępna od 15 listopada 2021 r. Więcej o Apple TV+ pod tym adresem.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy