^

Nadchodzi Apple Watch Series 7

Tomasz Wołkowski

6 października 2021

Od momentu ostatniej konferencji Apple czekałem z utęsknieniem na dwie informacje. Premierę iPhone 13 Pro i tę informację podano już podczas konferencji. iPhone 13 Pro został już przeze mnie zakupiony. Drugą dla mnie ważną wiadomością była premiera Apple Watch Series 7. Wprawdzie na konferencji nie było ani słowa o premierze, ale pomyślałem, że przecież nie może to być daleko w czasie od premiery iPhone. W przypływie radości oddałem swojego wysłużonego Apple Watcha Series 4 synowi i … od paru tygodni jestem jak bez ręki, bo przecież nie wiadomo kiedy pojawią się w sprzedaży nowe AW.

Apple Watch Series 7 w tym tygodniu

Wczoraj na szczęście oczom moim ukazała się taka oto informacja na stronie Apple.

Doczekałem się i już w tym tygodniu będę mógł zamówić najnowszego Apple Watch’a, a za tydzień będzie on rozsyłany. Myślę, że około 20 października znajdzie się w końcu u mnie na ręku.
Większość ludzi, z którymi rozmawiam na temat najnowszego AW twierdzi, że niestety nie jest on na tyle lepszy od poprzedniej wersji, żeby go kupować. Dla mnie jednak przeskok z serii 4 na serię 7 jest jak najbardziej opłacalną rzeczą. Ciekawy jestem największego wyświetlacza w tej serii, dodano również 5 nowych kolorów, a i nie wszystkie apki były dostępne w serii 4 jak np. saturacja krwi.

A czy Wy myślicie o zakupie Apple Watch’a Series 7?

 

 

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. Max

  Jak dadzą przystępną Cenę to i owszem i aby był z koperty tytanowej i ceramicznej .

  • Rudi

   Niestety:
   „Dwa wyjątkowe materiały.
   Każdy przepiękny.
   Stworzenie zegarka, który olśniewa zarówno wyglądem, jak i funkcjonalnością, wymaga nie lada kunsztu. Apple Watch jest dostępny z dwoma rodzajami kopert, a każda z nich powstała z wyjątkowego materiału – stali nierdzewnej lub aluminium w 100% nadającego się do recyklingu.”

 2. Paweł Nyczaj

  Przeskok z serii 4 na 7 na pewno ma sens. Bardziej oszczędni przeskoczą do serii 6, co tez stanowi sporą zmianę na plus. Seria 7 ma niemal nieodczuwalnie większy ekran, ale jednak 1 mm robi różnicę i na ekranie serii 7 można wyświetlić tarcze z dodatkowymi komplikacjami i miniaturową pełną klawiaturę. Ja rok temu kupiłem używany AW serii 5 i raczej poczekam do serii 8 z większa liczba czujników. liczę na serię 8 w kwadratowej obudowie bez zaokrągleń nawiązującej do designu aktualnych modeli iPhone oraz iPada. Ważne jest, że całkowicie płaski ekran łatwiej zabezpieczyć naklejając szkło mineralne

  • Rudi

   Polecam wersję w kopercie stalowej.
   Różnica pomiędzy szkłem mineralnym (wersja aluminium), a szafirowym (wersja stalowa) to jak między nocą i dniem.
   Po roku używania zero rysek na ekranie.

   • Paweł Nyczaj

    Na pewno wersja stalowa ze szkłem szafirowym jest znacznie lepsza. Jednak różnica ceny w stosunku do koperty aluminiowej ze szkłem mineralnym jest duża a przecież trzeba wziąć pod uwagę, że Apple Watch to komputer naręczny i jego wartość z czasem spada. Mimo wszystko nie warto więc zbytnio przepłacić. W praktyce ludzie zamiast dopłacić do wersji stalowej raczej kupią zegarek aluminiowy, ale z modemem LTE, bo on nieraz się przydaje