^

HBO Max w Europie już w październiku

Przemysław Marczyński

8 września 2021

Jedna z najmocniejszych platform streamingowych HBO Max od WarnerMedia zadebiutuje w Europie już 26 października tego roku. Pojawi się w sześciu krajach: Szwecja, Dania, Norwegia, Finlandia, Hiszpania i Andora. Docelowo HBO Max zostanie uruchomione w 14 kolejnych państwach w tym również w Polsce.

Kiedy w Polsce?

Na chwilę obecną nie ma potwierdzonych informacji o konkretnej dacie. Wiemy jednak, że w Polsce usługa HBO Max trafi w 2022 roku.

Ceny HBO Max

Koszty jakie będziemy musieli ponieść za możliwość oglądania filmów i seriali w HBO Max nie są jeszcze znane. Konkretna oferta zostanie przedstawiona na wirtualnym spotkaniu już w październiku tego roku. Za miesiąc wszystko powinno być już jasne.

HBO Go czy HBO Max?

Na temat obecnie dostępnej usługi HBO Go pada wiele nieprzyjemnych słów ze strony użytkowników. Słaba aplikacja, a w szczególności jakość wyświetlanych filmów nie są spełnieniem marzeń kinomanów. HBO Max całkowicie powinien odmienić to postrzeganie filmów oferowanych w HBO. Po pierwsze jakość ma być na wyjątkowo wysokim poziomie, a z drugiej strony na ekranach telewizorów będą pojawiać się tytuły prosto z kina (chociaż tutaj dobiegły mnie swojego czasu plotki, że Warner Bros będzie się wycofywał z równoczesnego publikowania filmów w ofercie HBO Max i kinach). Czekamy zatem na więcej informacji i zacieramy rączki na ekskluzywne produkcje Max Originals.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy