^
„California Streaming”. Konferencja Apple już za tydzień 14 września!

„California Streaming”. Konferencja Apple już za tydzień 14 września!

Jaromir Kopp

7 września 2021

W tym roku nie ma opóźnień. Mamy już oficjalne ogłoszenie terminu konferencji, która na szczęście znów odbędzie się całkowicie on-line. Przypomnę, że wcześniej z datą 14 września wyskoczył jeden z brytyjskich telekomów.

iPhone’y, Apple Watche co jeszcze?

14 września na 100% spodziewamy się premiery najnowszych modeli iPhone’ów. Będą miały mniejsze wcięcie, lepszą stabilizację obrazu w aparatach, które zostaną zauważalnie przeprojektowane. Do tego nowy układ A15 pozwoli na zaimplementowanie wielu funkcji znanych ze zdjęć podczas filmowania. Czym jeszcze zaskoczą nas iPhone’y 13, dowiemy się za tydzień. Wiadomo już, że nazwy z numerem „13” możemy być pewni. A! Jeszcze ekran ma być lepszy (w modelach Pro) z odświeżaniem ProMotion do 120 Hz.

Apple Watch 7 będzie miał całkiem przeprojektowaną, większą kopertę z jeszcze większym niż przyrost rozmiaru obudowy, by sugerował ekranem. Niestety raczej nie ma się co spodziewać rewolucyjnych sensorów, a raczej przyrostu prędkości i ciut dłuższej pracy na baterii.

Niestety problemy z produkcją mogą uczynić Apple Watch 7 trudnym do zdobycia kąskiem.

Dość prawdopodobne jest, że w końcu pojawią się nowe słuchawki AirPods 3, których ślady pojawiają się od przynajmniej początku roku.

Na premierę nowych iPadów i komputerów raczej zostanie nam czekać do października. 

Konferencja zacznie się o 19.00 naszego czasu i wg pliku iCal udostępnionego przez Apple ma trwać 2 h, choć to tego czasu bym się mocno nie przywiązywał. Na konferencji najpewniej zostanie też ogłoszony termin wydania iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8 i tvOS 15.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy