^
„Home Before Dark” za darmo

Obejrzyj „Home Before Dark” za darmo! Apple czasowo uwalnia pierwszy sezon

Jaromir Kopp

30 sierpnia 2021

Po niedawnej premierze drugiej serii jednej z ciekawszych produkcji Apple TV, którą można oglądać całą rodziną, Apple zdecydowało się czasowo udostępnić do oglądania za darmo pierwszy sezon. Warto skorzystać! 

Przez ograniczony czas można oglądać 1. sezon serialu „Home Before Dark” za darmo, wyłącznie na Apple TV+. 

Tak brzmi tweet zamieszczony na oficjalnym kanale Apple TV w serwisie Twitter.

https://twitter.com/AppleTV/status/1431686015924637697

Aby obejrzeć pierwszy sezon za darmo, nie jest potrzebny nawet sprzęt od Apple. Wystarczy Apple ID bez wykupionego abonamentu TV+, którym zalogujemy się na stronie WWW. Oczywiście w aplikacji Apple TV na dowolnym urządzeniu też można serial oglądać.

Apple ostrzega, że oferta jest czasowa, ale nie podano zakresu dat, dlatego warto się pośpieszyć.

Link do darmowego sezonu: Home Before Dark

 Home Bofore Dark

Apple TV+ zaczyna być już atrakcyjną ofertą dla coraz większej ilości użytkowników. Pamiętajmy, że zdecydowanej większości produkcji dostępnych w TV+ nie zobaczymy nigdzie indziej (poza niektórymi produkcjami pełnometrażowymi dostępnymi w przyszłości kinach).

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Maciej

  Apple TV to kompletna klapa z paroma filmami i serialami kompletny brak wyboru i do tego z napisami dno którym nie wiem czemu się tak podnieca cześć maniakow

  • Jaromir Kopp

   Bo trzeba Apple TV+ oglądać. W Apple TV w Polsce są może 3 kanały i to smętne.

 2. Albert

  Kupiłem nowego maca z M1 i dostałem rok Apple TV. Zalogowałem się dostałem i to co zobaczyłem to idea z nędzą. Subskrypcję anulowałem po dwóch dniach, nie ma na co patrzeć, jakieś drętwe seriale i tyle. Ogólnie patrząc na obecne produkcje to gnioty.